Jedną z najbardziej popularnych operacji plastycznych jest operacja powiększania piersi implantami. Obecnie na rynku istnieje wiele rodzajów implantów i  nie zawsze pacjentki potrafią wybrać te odpowiednie. Przed wszystkim należy podkreślić, że wybrane implanty piersi powinny być bezpieczne dla pacjentki oraz zapewniać długotrwały stabilny efekt. Wybrane implanty powinny dopasować swój kształt do naturalnych tkanek pacjentki.

W swojej klinice do zabiegów powiększania piersi używam implantów Motiva. Motiva to najnowocześniejsze implanty piersi. Implanty Motiva wyróżnia specjalny rodzaj zastosowanego żelu w nano technologii. Dzięki temu implant o okrągłej podstawie układa się w naturalny sposób, tzn. podczas leżenia na plecach jego maksymalna wypukłość jest na środku piersi, a podczas pozycji stojącej maksymalna wypukłość jest poniżej brodawki. Taki sposób zachowania się implantów zapewnia naturalny wygląd. Stosując implanty Motiva zauważyłem, że kobiety po zabiegach najbardziej chwalą sobie właśnie to naturalne zachowanie się piersi. Szczególnie aktywne kobiety bardzo doceniają to specjalne dopasowanie się implantu do ich ciała. Również dla mnie , jako chirurga implanty piersi Motiva zakłada się w wyjątkowo łatwy sposób.

Motiva logo

 

Podsumowując, główne zalety implantów piersi Motiva to: 

• Bezpieczeństwo poparte wieloma badaniami

• Minimalne ryzyko zwłóknienia torebki

• Naturalne ułożenie dzięki specjalnemu żelowi

• Miękkość i elastyczność

• Specjalny program ubezpieczenia dla każdej pacjentki

Dr Artur Sandelewski

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr n. med.  Artur Sandelewski

Chirurg

 

 

San-Medical

san medical logoZapraszam nie tylko Panie do skorzystania z oferowanych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej - medycyny jakości życia oraz chirurgii estetycznej. Nazywam się Artur Sandelewski. Jestem specjalistą chirurgii ogólnej i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Od kilku lat z wielkim zaangażowaniem zainteresowałem się medycyną estetyczną. Sądzę, że doświadczenie nabyte w chirurgii i zabiegi medycyny estetycznej tworzą w moim wykonaniu dobry duet, co docenili już leczeni przeze mnie pacjenci.

Adres: ul. Międzyrzecka 26, 43-382 Bielsko- Biała. 
Telefon: 600758663


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl