Kontakt


Centrum Zdrowia i Urody ORCHID

Adres: ul. Jana Haffnera 10/2, 81-717 Sopot
Telefon: 58 526 56 72
Strona internetowa: www.orchid-sopot.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

O nas

Nasze Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt o najwyższej jakości. Posiadamy gabinety konsultacyjno-zabiegowe oraz nowoczesną salę operacyjną.  Całe wyposażenie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Na Naszych pacjentów czeka również komfortowa sala przed i pooperacyjna na której, takie udogodnienia jak całodobowa opieka doświadczonej pielęgniarki, monitoring funkcji życiowych, internet bezprzewodowy, indywidualne TV,  czy też zdrowy catering.

Naszych pacjentów obejmujemy również indywidualną opieką pozabiegową, polegającą na stałym kontakcie z lekarzem lub wykwalifikowaną pielęgniarką. Jesteśmy zawsze gotowi i chętni do odpowiedzi na każde pytanie tak, aby pacjent w każdej chwili miał poczucie bezpieczeństwa i kontroli nad własnym stanem zdrowia.

Nowoczesność, bezpieczeństwo, profesjonalizm i rodzinne podejście do opieki nad pacjentami to zasady, którymi się kierujemy w prowadzeniu naszych gabinetów. Każdy z Państwa uzyska u nas wysokiej jakości usługi medyczne.

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva

Media


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl