Kontakt

Perfect Medicalogo

Adres: ul. Kołobrzeska 63D, 80-397 Gdańsk
Telefon: 58/554-31-78, 58/554-31-79, 501 050 220
Strona internetowa: www.perfectmedica.pl

Drukuj

 

O nas

Klinika została uruchomiona w 1998 roku, jako jeden z pierwszych prywatnych zakładów opieki zdrowotnej. Miniony czas to setki zadowolonych pacjentów, którym z powodzeniem udało się pomóc na płaszczyźnie poprawy zdrowia i urody. Ich uśmiech, wzrost samooceny czy jakości życia są naszą najlepszą wizytówką i motorem do nieustannego dbania o każdy detal działalności. Równie motywująca jest świadomość, że blisko 90% obecnych klientów kliniki to osoby z polecenia przez zadowolonych pacjentów. Cieszy nas, że cenią nasze wieloletnie doświadczenie, bezkompromisowo indywidualne podejście, nieustannie wzbogacaną ofertę zabiegów, atrakcyjne ceny i wysokie standardy obsługi.

Chirurgia Jednego Dnia z alternatywą dłuższego pobytu. 

Maksyma „Zdrowsi i piękniejsi w jeden dzień” najlepiej odzwierciedla charakter naszej kliniki. Większość oferowanych zabiegów wykonywana jest w trybie ambulatoryjnym i wymaga pozostania pacjenta w sali wybudzeń wyłącznie przez kilka godzin. Jest to rozwiązanie, które bardzo ceni sobie każdy, kto preferuje powrót do pełni sił we własnym otoczeniu. Nie mniej jednak, dla pełnego komfortu, klinika posiada przyjemne, zaadaptowane sale pobytowe z węzłem sanitarnym i wieloma udogodnieniami. Hospitalizację w takim miejscu śmiało można nazwać wypoczynkiem.

Czujna obserwacja światowych trendów w medycynie estetycznej, a także uważne wsłuchiwanie się w realne potrzeby naszych pacjentów, mają zdecydowanie największe przełożenie na nieustannie rozbudowywany wachlarz usług. Pamiętamy, że pacjentki obok chirurgii plastycznej, szukają zabiegów nieinwazyjnych, o krótszym okresie rekonwalescencji, ale dających podobne efekty. Dlatego nasza oferta to wzajemnie uzupełniające się zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, plastycznej i naczyniowej, dermatologii estetycznej i klinicznej, ginekologii estetycznej, okulistyki z operacjami zeza, kosmetologii. Wykonujemy także diagnostykę USG tętnic i żył metodą Dopplera oraz zabiegi depilacji laserowej.

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva


Lipofilling twarzy


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl