Kontakt

Gabinet medycyny estetycznej dr Pernaklogo

Adres: Al. Grunwaldzka 549, Gdańsk
Telefon: (0-58) 72-82-000, 500 600 502
Strona internetowa: www.drpernak.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Drukuj

O nas

Wygląd odgrywa ogromną rolę w życiu człowieka. Choć nie powinno się oceniać książki po okładce, w wielu przypadkach (jak chociażby rozmowa o pracę) pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Cechy fizyczne mogą nie tylko przekreślić szanse na wymarzoną karierę, ale również mocno wpływać na samopoczucie człowieka. Bywają one bowiem źródłem poważnych kompleksów i, jednocześnie, są powodem niskiej samooceny, uniemożliwiającej normalne funkcjonowanie w społeczeństwie. Na szczęście prawie każdy defekt darowany nam przez matkę naturę można naprawić.

W naszym gabinecie medycyny estetycznej wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom tych z Państwa, którzy marzą o skorygowaniu problematycznych defektów nie pozwalających na to, by móc w pełni cieszyć się życiem. Wykonujemy zarówno zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, jak i chirurgii plastycznej.Oferujemy Państwu, między innymi, laserowe usuwanie blizn, leczenie nadpotliwości, nieoperacyjny lifting nićmi liftingującymi, leczenie żylaków, liposukcję body jet, a także wypełnianie zmarszczek. 

Wśród naszych wysoko wykwalifikowanych fachowców znajdą Państwo również dentystów, którzy nie tylko zajmą się zdrowiem Państwa zębów, ale również estetyką uśmiechu.

W gabinecie dr Pernak mogą Państwo również wykonać badania USG, w tym badania tarczycy i jamy brzusznej.

 

Zabiegi

Lipofilling twarzy


Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva

 

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl