Kontakt

NOVILINE

logo

Adres: ul. Malmeda 13 B lok. 3, Białystok
Telefon: 792 100 306
Strona internetowa: www.medycyna-estetyczna.bialystok.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

 

O nas

NOVILINE to nowoczesny ośrodek chirurgii i medycyny estetycznej, który zaistniał w zacisznym i intymnym centrum Białegostoku. Intencją powstania naszej firmy była myśl zarówno o kobietach, jak i mężczyznach będących wymagającymi i konkretnymi osobami, potrzebującymi odpowiednich małych zabiegów chirurgicznych oraz pielęgnacyjnych.

Naszych pacjentów obejmujemy opieką na najwyższym możliwym poziomie. Dysponujemy prywatnym, w pełni wyposażonym, odpowiadającym najwyższym standardom blokiem operacyjnym. Nasz personel medyczny zapewnia Państwu profesjonalną i troskliwą opiekę medyczną. W tych komfortowych warunkach oferujemy Państwu całe spektrum zabiegów związanych z chirurgia plastyczną. Wykonujemy operacje plastyczne o charakterze kosmetycznym (np. Powiększanie piersi i inne operacje plastyczne biustu, lifting twarzy, plastyka brzucha, liposukcja, operacje plastyczne uszu i korekcja nosa).

Wciąż poszerzamy zakres zabiegów nieinwazyjnych opartych na światowych, najnowszych technologiach (np. Radiage).  Aby zapewnić Państwu kompleksową obsługę prezentujemy całą gamę zabiegów kosmetologicznych (np. Botox, mezoterapia, lipoliza, wypełniacze).

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl