Kontakt

logoKlinika Medycyny Estetycznej i Przeciw-starzeniowej EstMed

Adres: ul. Modlińska 10 lok U1, 15-066 Białystok
Telefon: 502 584 478  
Strona internetowa: www.estmed.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Drukuj

O nas

Klinika Medycyny Estetycznej i Przeciw-starzeniowej EstMed powstała w 2005 r. 

Założycielką Kliniki jest dr n.med. Anna Okruszko, która swoja wiedzą, zaangażowaniem i pasją dzieli się od ponad 10 lat ze swoimi pacjentami. Była jednym z pionierów medycyny estetycznej w województwie podlaskim. Dr Okruszko jest autorem wielu wypowiedzi eksperckich w poczytnych gazetach dla Pań oraz portalach internetowych.

Wieloletnie doświadczenie a także nieustanne podnoszenie kwalifikacji zarówno w Polsce (dwuletnia Podyplomowa Szkoła Medycyny estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego) jak i za granicą (Oslo, Rzym, Londyn, Monte Carlo, Paryż) sprawia, że pacjenci Kliniki EstMed są zadowoleni, wyglądają lepiej i czują się lepiej.
 
Utrzymanie wysokiego standardu usług przy rozsądnych cenach jest kluczowym elementem polityki rozwoju Kliniki. Od 2009 r. EstMed mieści się w komfortowym lokalu przy ulicy Modlińskiej 10. W 2010 r. zostaliśmy zauważeni przez magazyn Newsweek oraz poleceni jako bezpieczny gabinet medycyny estetycznej, co stanowi dla nas prawdziwe wyróżnienie.

W naszej Klinice używamy wyłącznie preparatów renomowanych firm, posiadających certyfikat Unii Europejskiej. Pod koniec 2010 r. poddaliśmy się dobrowolnej weryfikacji Polskiego Towarzystwa Lekarskiego uzyskując tytuł Certyfikowanego Gabinetu Medycyny Estetycznej.

Umożliwiając naszym pacjentom dostęp do pełnego zakresu zabiegów medycyny estetycznej zapewniamy kompleksową opiekę przeciwstarzeniową. Naszym wspólnym celem jest nie tylko usunięcie pojedynczych zmarszczek czy innych defektów, ale przede wszystkim uzyskanie młodszego wyglądu i zadowolenia pacjentów przez długie lata. Serdecznie zapraszamy na konsultacje, na których wspólnie określimy drogę do uzyskania jak najlepszych rezultatów.
 
Mając na uwadze całościowe podejście do zachowania piękna i urody opiekę medyczną uzupełniliśmy także o szeroką ofertę zabiegów kosmetycznych. Od lat jako jedyni w regionie współpracujemy z firmą Skin Ceuticals oferującą najwyższej jakości dermokosmetyki zarówno do pielęgnacji gabinetowej jak i domowej. Nasz wykwalifikowany personel zadba o Państwa komfort i satysfakcję.

Serdecznie zapraszamy do miejsca, gdzie pasja łączy się z wiedzą i doświadczeniem.

Zabiegi

Lipofilling twarzy


Zabieg odmładzający na bazie toksyny botulinowej


Zabieg wygładzająco - wypełniający zmarszczki z wykorzystaniem wypełniacza hialuronowego


Karboksyterapia

Media

 

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl