Kontakt


Dr Christoffer Ingves

Adres: Al. Gen. W. Sikorskiego 13/U1, 02-758 Warszawa 
Telefon: +48 608 539 639
Strona internetowa: www.christofferingves.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

O nas

Dr Christoffer Ingves od zawsze związany jest z chirurgią plastyczną. Swoją edukację zdobywał najpierw na Uniwersytecie Kopenhaskim, ukończonym w 1990 roku, a 19 lat później mógł pochwalić się tytułem naukowym magistra Harvard Medical School ze specjalizacją Laser & Aesthetic Skin Therapy.

Droga zawodowa dr Ingvesa rozpoczęła się od stanowiska konsultanta na oddziale chirurgii plastycznej w szpitalu w duńskim mieście Helsingor, przyjmującego pacjentów z Norwegii i Szwecji. Po awansie na stanowisko starszego konsultanta pracował w miejscach pokroju Akademiklinik AB i Stureplansklinik AB zarówno w Szwecji, jak i Danii. Już w 2000 roku założył własną praktykę lekarską pod nazwą Ingves Clinic, a w 2015 roku nawiązał bliską współpracę z kliniką medycyny estetycznej - Kliniką Ambroziak.

Od 1994 członek Duńskiego Towarzystwa Chirurgicznego, a już rok później Duńskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej. Obecnie jest członkiem tego Stowarzyszenia w krajach takich jak Szwecja, Norwegia, Hiszpania i Polska.

To prawdziwy pasjonat estetyczno-kosmetycznego aspektu swojego zawodu, a za dowód niech posłużą odbyte szkolenia i warsztaty o tej tematyce, w miejscach takich jak Harvard Medical School w Bostonie, Szpital Uniwersytecki w Kopenhadze czy Southwestern Medical Center w Dallas. Dr Ingves realizuje również swoją misję szerzenia swoich kompetencji poprzez aktywne prowadzenie wykładów i praktycznych lekcji, zarówno dla lekarzy z doświadczeniem, jak i nowo mianowanych rezydentów.

W swojej pracy zawsze dąży do zachowania całkowitej szczerości i niezawodności wobec jego pacjentów. Dla ich dobra, każdego dnia nawet w zwykłych kontaktach międzyludzkich szuka świeżych źródeł inspiracji, tak aby unowocześniać swoje zabiegi, wykorzystując wieloletnią wiedzę, rewolucyjne pomysły i błyskotliwe spostrzeżenia.

Jest również autorem wielu prac naukowych oraz regularnie występował w ramach eksperta w programie „Życie bez wstydu”, emitowanym przez stację TVN Style w latach 2016 - 2017.

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl