Kontakt


Dr Janusz Jaworowski

Adres: gen. Romana Abrahama 18, Warszawa
Telefon: (+48) 508 713 484
Strona internetowa: drjaworowski.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

O nas

Za doktorem Jaworowskim przemawia ponad 20 lat doświadczenia zawodowego w dziedzinie rekonstrukcyjnej i estetycznej chirurgii plastycznej oraz chirurgii onkologicznej, a przede wszystkim tysiące wyleczonych i usatysfakcjonowanych Pacjentów.

Niejednokrotnie doceniono jego umiejętności zarządzania. Dr Jaworowski pełnił rolę kierownika naukowego zespołów badawczych w kilku wysokobudżetowych projektach finansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, z funduszy UE (POIG) oraz ze środków krajowych (StrategMed).

Dzięki nieustannemu poszukiwaniu innowacji, dr Jaworowski stał się odkrywcą nowych metod operacyjnych i nowych zastosowań dla mikrochirurgicznych płatów tkankowych w chirurgii rekonstrukcyjnej (płaty perforatorowe). Jest także pionierem stosowania implantów u Pacjentów onkologicznych. Jako pierwszy w kraju wykonywał operacje plastyczne i rekonstrukcyjne z użyciem autorskich systemów nawigacji komputerowej.

Nowatorskie podejście doktora zaowocowało szeregiem nagród za osiągnięcia naukowe, m.in.: Luminatus 2015; Polski Wynalazek 2014 – BioImplant; złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin, 2014.

W swojej pracy zawodowej doktor Jaworowski zawsze kieruje się słowami przysięgi lekarskiej, pełen szacunku i wdzięczności dla swoich Mistrzów. Służy życiu i zdrowiu ludzkiemu według swojej najlepszej wiedzy, przeciwdziała cierpieniu i chorobom, a Pacjentom niesie pomoc, okazując im należny szacunek i mając na celu wyłącznie ich dobro. Wzbogacając własną wiedzę, chętnie dzieli się nią z innymi lekarzami – zawsze z myślą o zdrowiu Pacjentów.

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl