Kontakt

Dr Bartłomiej Zoń chirurg plastyk

Adres: Kazimierzowska 43, 02-572 Warszawa
Telefon: 605 206 407
Strona internetowa: chirurgplastyk.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Drukuj

O nas

Jestem Specjalistą Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Specjalistą Chirurgii Ogólnej. Z chirurgią plastyczną jestem związany od ponad 14 lat, nie tylko pracując na stanowisku Starszego Asystenta w Klinicznym Oddziale Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń WIM CSK MON, ale również w ramach prywatnej praktyki lekarskiej.

Bezpieczeństwo pacjentów i efekt końcowy zabiegu są dla mnie najważniejsze. Będąc odpowiedzialnym chirurgiem plastykiem, do każdego zabiegu i operacji podchodzę profe-sjonalnie i z należytą starannością. Wykonuję pełen zakres zabiegów i operacji z zakresu chirurgii plastycznej oraz reoperacje. W ramach chirurgii plastycznej sylwetki, najczęściej wykonuję powiększanie piersi implantami, plastykę brzucha oraz liposukcję. Plastyka no-sa, korekcja powiek oraz lifting to zabiegi chirurgii plastycznej twarzy, cieszące się naj-większym zainteresowaniem wśród pacjentów.

Od ponad 10 lat współpracuję z Kliniką Chęciński oraz CM Damiana w Warszawie. Jestem członkiem zwyczajnym Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS).

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl