Kontakt

Klinika Elite 

logo

Adres: ul. Złota 61, Warszawa
Telefon: 22 400-36-55, 22 654-01-14
Strona internetowa: www.elite.waw.pl

Drukuj

 

O nas

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki powstało w 1999 roku. Od 15 lat zapewniamy naszym klientom dostęp do najnowszych i najbardziej skutecznych zabiegów, które dbają o atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie. Klinika Elite to nie tylko centrum laseroterapii i modelowania sylwetki. U nas klienci mogą skorzystać również z zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii.

Specjalnie z myślą o Klientach, Elite korzysta z innowacyjnych i najbardziej skutecznych światowych technologii. W naszych dwóch warszawskich salonach znajdą Państwo szeroki wachlarz zabiegów odchudzających, usuwających cellulit, wykorzystujących światło lasera, a także tych z zakresu medycyny estetycznej. Długoletnie doświadczenie naszych ekspertów jest gwarancją profesjonalizmu i co najważniejsze, zadowolenia naszych klientów. Specjalnie przygotowana kadra w postaci lekarzy, pielęgniarek i kosmetyczek, pomoże dopasować najlepszy zabieg i wskazać drogę do wymarzonej, harmonijnej figury a także skutecznie zaradzić mankamentom urody.

Klinika Elite - Centrum Laseroterapii i Modelowania Sylwetki to także miejsce, które chętnie odwiedzają znane i piękne Polki. Tatiana Okupnik, Agnieszka Cegielska oraz Paulina Sykut doceniają to miejsce za profesjonalną obsługę i zabiegi, które pomagają zrelaksować się i kompleksowo zadbać o piękny wygląd.

 

Zabiegi

Lipofilling twarzy


Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl