Kontakt

Revival Clinic 

logo

Adres: ul. Adama Branickiego 10 lok 118, 02-972 Warszawa
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: + 48 22 241 48
Strona internetowa: www.revivalclinic.pl

Drukuj

 

O nas

Revival Clinic to renomowana Klinika specjalizująca się w innowacyjnych metodach leczenia z zakresu: dermatologii, medycyny estetycznej, laseroterapii, laryngologii, chirurgii, ginekologii estetycznej oraz kosmetologii. Zespół wysoko wykwalifikowanych lekarzy zapewnia usługi na najwyższym poziomie. Nasza filozofia to świadome, indywidulane i kompleksowe podejście do każdego pacjenta. Kierujemy się potrzebami naszych Pacjentów, ściśle współpracujemy z nimi w tworzeniu planu i sposobu leczenia. Zawsze jesteśmy gotowi wysłuchać i doradzić najlepszy indywidualny proces zdrowotny. 

Wykorzystujemy nowoczesne trendy poprawiania urody stosując podczas zabiegów najnowsze technologie i aparaturę medyczna. Każdy pacjent oddając się w ręce specjalistów z Revival Clinic może być pewien, że w stopniowym i bardzo świadomym procesie zdrowotnym – jego zdrowie i piękno ciała odrodzi się powtórnie.

 

Zabiegi

Mezoterapia igłowa


Zabieg mikronakłuwania


Zabieg odmładzający na bazie toksyny botulinowej


Depilacja laserowa


Zabieg liposukcji

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl