Kontakt

logoKlinika Ambroziak

Adres: Al. gen. W.Sikorskiego 13/U1, 02-758 Warszawa
Telefon: +48 22 111 50 05
Strona internetowa: www.klinikaambroziak.pl

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

 

O nas

Wyjątkowe miejsce, które na warszawskiej mapie urodowej istnieje już od 14 lat. Stworzona dla osób ceniących komfort, profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów z zakresu medycyny estetycznej na najwyższym, światowym poziomie. Każdy, kto odwiedzi Klinikę, poczuje magię tego miejsca – tutaj zaczyna się piękno.

Klinika Ambroziak Estederm oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu dermatologii estetycznej i klinicznej, chirurgii plastycznej i naczyniowej, ginekologii estetycznej, laryngologii oraz fizjoterapii i kosmetologii.  Zespół Kliniki dokładnie śledzi światowe trendy w medycynie estetycznej i wybiera zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne, włączając je do własnej oferty.

W Klinice można nie tylko zrelaksować się podczas masażu czy zabiegu kosmetycznego, poczuć luksus stosując kuracje z 24-karatowym złotem, ale również poprawić mankamenty sylwetki, walczyć z upływającym czasem oraz poprawić niedoskonałości natury. A to wszystko pod opieką doświadczonego i wysoko wykfalifikowanego personelu  Zespołu.

Jako jedna z nielicznych Klinik w Polsce oferujemy kompleksowe zabiegi dla kobiet w ciąży oraz młodych mam – prowadzenie ciąży, program pielęgnacyjny, porady kosmetyczne i dietetyczne. Rytuały te odbywają się przy specjalnie skomponowanej muzyce, pozwalającej matce nawiązać kontakt z dzieckiem.  Klinika Ambroziak Estederm, to luksusowe i przestronne wnętrze składające się z 15 gabinetów lekarskich, sali operacyjnej oraz sali VIP Room – przyjaznej strefy pacjenta, stworzonej specjalnie dla Państwa, w celu podniesienia komfortu.

I Ty możesz poczuć się wyjątkowo.

Serdecznie zapraszamy,

Joanna i Marcin Ambroziak

Zabiegi

Lipofilling twarzy


Lipofilling piersi


Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva

Media


  

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl