Kontakt

Klinika Medycyna Urodylogo

Adres: ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa
Telefon: +48 502 222 759
Strona internetowa: www.medycynaurody.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

 

O nas

Zgrany zespół Kliniki Medycyny Urody każdego dnia dba o to, by otaczać pacjentów i pacjentki opieką na najwyższym, profesjonalnym poziomie, zapewnić im pełny komfort, zrozumienie i indywidualne podejście dopasowane do ich osobistych, często tak różniących się od siebie potrzeb. W komfortowych warunkach i przyjaznej atmosferze oferujemy naszym pacjentom szeroką ofertę zabiegów dedykowanych kobietom i mężczyznom w każdym wieku.

W ostatnich latach nastąpiło duże zainteresowanie medycyną estetyczną, gdyż bazuje głównie na nieoperacyjnymi metodach poprawy urody. Okazało się, że modelowanie ust, korekcja zmarszczek czy też pozbycie się cellulitu możliwe jest bez przeprowadzania operacji plastycznych.  Poprzez drobne, nieinwazyjne zabiegi skutecznie możemy odmłodzić naszą skórę czy poprawić drobne defekty estetyczne, które wpływają negatywnie na nasze samopoczucie i samoocenę.

W Klinice Medycyna Urody oferujemy naszym pacjentom różnorodny wybór zabiegów także z zakresu chirurgii plastycznej. Doświadczony personel, lekarze z dużym doświadczeniem i indywidulanym podejściem do pacjenta dbają o to, by zabiegi chirurgii plastycznej zostały przeprowadzone z zachowaniem najwyższych standardów i dały najlepszy dla danej osoby ostateczny efekt estetyczny.

Również w Klinice Medycyna Urody można skorzystać z pomocy flebologa, na konsultacji i po weryfikacji badań USG żył kończyn dolnych w zależności od zaawansowania choroby zaleca odpowiednią metodę leczenia.

W Klinice Medycyna Urody lekarze dermatolodzy zajmują się leczeniem i diagnostyką takich chorób jak: trądzik, łuszczyca, atopowe zapalenia skóry, nadpotliwości, wykwitów skórnych i stanów narzuconych, wykwitów pierwotnych (plam, grudek, bąbli, guzków, pęcherzy, krost, łuski, strupa, nadżerki, owrzodzenń, rozpadlin), blizn, chorób bakteryjnych, grzybic, chorób pasożytniczych, chorób wirusowych, chorób pęcherzowych, tkanki łącznej, alergicznych, fotodermatozy, egzemy, włókniaka, znamion, czerniaka, nowotworów skóry.

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva


Zabieg odmładzający na bazie toksyny botulinowej


Mezoterapia igłowa


Lipofilling


Lipofilling twarzy


Lipofilling piersi

Media

Reklama


1
 

 

 

 

 

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl