Kontakt

La Esteticalogo

Adres: ul. Królewiecka 28/9, 09-400 Płock
Telefon: (24) 263 99 99
Strona internetowa: www.laestetica.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

O nas

Od 2003 roku  wykonujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Od początku zajmujemy się Pacjentami, którzy chcą zadbać nie tylko o swoją urodę, ale także o zdrowie. Jesteśmy placówką skupiającą specjalistów z różnych dziedzin medycyny: lekarza medycyny estetycznej, chirurga naczyniowego gastroenterologa, a także z dziedzin pokrewnych: psychologa/psychoterapeutę i specjalistę do spraw żywienia.  
 
Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych pacjentów. Każdy zabieg poprzedzany jest konsultacją lekarską, podczas której Pacjent jest informowany o możliwościach zastosowania różnych metod leczenia. Ze względu na dobro Pacjenta, ostateczną decyzję doboru metody podejmuje lekarz.
 
Wypracowane przez lata i wdrożone standardy postępowania obejmujące wszystkie etapy obsługi Pacjenta pozwalają nam na sprawną, dostosowaną do potrzeb realizację podjętych zadań. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Pacjentów
 
Na bieżąco unowocześniamy sprzęt umożliwiający szybkie i komfortowe przeprowadzenie skutecznego zabiegu u Pacjenta, ponadto korzystamy tylko ze sprawdzonych, najwyższej jakości preparatów.
 
Wszystko to w połączeniu z bogatą wiedzą merytoryczną oraz doświadczeniem zdobytym przez lata istnienia gabinetu pozwala nam osiągać tak wysokie wyniki i ciągle poszerzać grono zadowolonych Pacjentów.

Serdecznie zapraszam,
Agnieszka Lemiec.

Zabiegi

Zabieg liposukcji


Zabieg odmładzający na bazie toksyny botulinowej


Zabieg wygładzająco - wypełniający zmarszczki z wykorzystaniem wypełniacza hialuronowego


Lipofilling


Lipofilling twarzy 

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl