Kontakt


BiostudioBiostudio

Adres:  ul. Słowicza 3, 05-807 Podkowa Leśna
Telefon: +48 22 729 11 48, +48 22 729 261
Strona internetowa: www.biostudio.com.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

O nas

Biostudio powstało 1 lipca 1991 r. jako mała, rodzinna firma kosmetyczno-dermatologiczna. Od początku swojej działalności staraliśmy się wprowadzać najnowsze metody i techniki leczenia na najwyższym poziomie, wykonywane w miłej, domowej atmosferze, z dbałością o poczucie bezpieczeństwa naszych klientów.

Jako jedna z pierwszych firm w Polsce oferowaliśmy zabiegi akupunktury laserowej za pomocą lasera biostymulującego oraz masażu limfatycznego stosując urządzenie slide–styler. Podjęliśmy też wówczas współpracę z wiodącymi firmami kosmetycznymi takimi jak: High-Care Cosmetic, Corrective Cosmetic, I. Lancray, Environ, z którymi współpracujemy do dziś. Obserwując światowe trendy i postęp medycyny estetycznej oraz stale podnosząc nasze kwalifikacje stopniowo rozszerzaliśmy działalność, dążąc do kompleksowej opieki nad naszymi klientami. Konsekwentnie wprowadzaliśmy nowe działy oraz zabiegi medyczne i upiększające, mając na uwadze, przede wszystkim: zdrowie, dobre samopoczucie oraz piękny wygląd naszych klientów.

Obecnie funkcjonujemy w nowej klinice, gdzie w komfortowych warunkach oferujemy usługi z zakresu dermatologii leczniczej i estetycznej, kosmetyki (studio stylistyczne), fryzjerstwa, Day – Spa, masażu. Niedawno oddaliśmy do Państwa dyspozycji profesjonalną salę rehabilitacyjną. W Poliklinice porad i konsultacji udzielają specjaliści z rożnych dziedzin medycyny – endokrynolog, chirurg, nefrolog, internista i dermatolog.  Jak również serdecznie zapraszamy na konsultację z dietetykiem. Dla podtrzymania nienagannej kondycji oferujemy Tobie również zajęcia Pilates.

Zrealizowaliśmy nasze marzenia o WELLNESS – Biostudio stało się szczególnym miejscem, w którym można kompleksowo zadbać o zdrowie i piękno całego ciała, w oparciu o wiedzę starannie dobranego i wyszkolonego zespołu. Niezmiennie od początku naszej działalności zapewniamy naszym klientom indywidualne podejście, fachowość, wysoki standard, higienę oraz rodzinny klimat.

Zabiegi

Zabieg odmładzający na bazie toksyny botulinowej


Zabieg wygładzająco - wypełniający zmarszczki z wykorzystaniem wypełniacza hialuronowego


Zabieg odświeżający Epionce


Zabieg oczyszczający Epionce


Zabieg regenerujący Epionce


Zabieg rozjaśniający Epionce


Peeling Sal-e & Mal-e Epionce


Zabieg przeciwtrądzikowy Dermafrac


Zabieg nawilżający Dermafrac


Zabieg odmładzający Dermafrac


Zabieg rozjaśniający Dermafrac


Depilacja woskiem


Zabieg mikrodermabrazji kryształowej


Zabieg uspokajający dla skóry wrażliwej Epionce

Media


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl