Kontakt

 ART & DERM Gabinet Dermatologii , Kosmetologii I Medycyny Estetycznejlogo Art Derm

Adres: ul.Grodzka 5B/38, 33-300 Nowy Sącz
Telefon: 601290021
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa: www.artderm.pl

Drukuj

 

O nas

ART&DERM jest rodzinną firmą składającą się z Gabinetu Dermatologii i Medycyny Estetycznej oraz Studia Wizażu i Kosmetologii. 

Firma powstała z potrzeby zapewnienia Pacjentom holistycznej pomocy na jak najwyższym poziomie w miłej rodzinnej atmosferze. Jest ona owocem współpracy doświadczonego lekarza medycyny, specjalisty dermatologii I i II stopnia, certyfikowanego lekarza dermatologii estetycznej oraz kosmetologa-linergistki-wizażystki. Gabinety Art&Derm zaskakują nie tylko przemiłą i wyśmienicie wykwalifikowaną obsługą, ale także gwarancją usług na najwyższym europejskim poziomie. Luksusowe produkty używane w gabinetach połączone z niezwykle obszerną wiedzą naszej kadry zawsze spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Kadra stale się rozwija uczestnicząc w międzynarodowych kongresach, kursach i szkoleniach. Oferta Art&Derm składa się z dokładnie wyselekcjonowanych usług i produktów, które nie tylko mają polepszyć wizualny stan Pacjentów, ale także ich samopoczucie. 

Dzięki zaufaniu naszych Pacjentów Art&Derm działa już w trzech miastach – Kraków, Nowy Sącz i Gorlice!

 

Zabiegi

Mezoterapia igłowa


Zabieg mikronakłuwania


Zabieg odmładzający na bazie toksyny botulinowej


Zabieg wygładzająco - wypełniający zmarszczki z wykorzystaniem wypełniacza hialuronowego


Zabieg mikrodermabrazji kryształowej


  

Media

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl