Kontakt


dr n. med. Artur Gralec

Adres: ul. Hallera 4/11, 86-105 Świecie
Telefon: 575 340 390
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Strona internetowa: drgralec.pl

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

 

O nas

Dr n. med. Artur Gralec

Ukończyłem Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Bydgoszczy w 1997 r. Następnie podjąłem pracę w Oddziale Chirurgicznym Szpitala w Świeciu, gdzie w 2000 r. uzyskałem I stopień specjalizacji w zakresie chirurgii ogólnej. W trakcie odbywania specjalizacji II stopnia w zakresie chirurgii ogólnej otrzymałem propozycję pracy w Centrum Onkologii w Bydgoszczy, co pozwoliło mi na poszerzenie wiedzy i umiejętności o obszar chirurgii onkologicznej.

W 2009 r. uzyskałem tytuł specjalisty chirurga onkologa. Jednocześnie brałem udział w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach, aby aktualizować swoją kompetencje oraz kwalifikacje. Jestem autorem i współautorem doniesień zjazdowych oraz prac naukowych w dziedzinie chirurgii ogólnej i onkologicznej.

Pracując w Oddziale Klinicznym Chorób Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej Centrum Onkologii w Bydgoszczy zdobyłem doświadczenie w diagnostyce i leczeniu schorzeń gruczołu piersiowego. Uzyskałem również stopień doktora nauk medycznych.

Jestem członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej. Od wielu lat prowadzę prywatną praktykę, w ramach której proponuję zabiegi z zakresu tzw. małej chirurgii, profilaktykę oraz diagnostykę i leczenie chorób piersi, badanie USG oraz biopsję piersi.

Wychodząc naprzeciw potrzebom moich pacjentek podjąłem i ukończyłem trzyletnie studia podyplomowe w ramach Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

Bardzo dziękuję moim pacjentom za okazane zaufanie i serdecznie zapraszam do pozostania pod moją opieką.

 

Dr n. med. Anna Zawadzka-Gralec

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Bydgoszczy. Po ukończeniu studiów medycznych w 1996 r. podjęłam pracę w Oddziale Dziecięcym Szpitala w Chełmnie, gdzie zdobywałam doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu chorób wieku dziecięcego. W tym czasie uzyskałam specjalizację I stopnia w zakresie pediatrii. Następnie rozpoczęłam szkolenie w Klinice Pediatrii, Alergologii i Gastroenterologii Szpitala im. A. Jurasza w Bydgoszczy, gdzie uzyskałam II stopień specjalizacji w zakresie pediatrii, a następnie tytuł specjalisty w dziedzinie alergologii.

Praca w ośrodku klinicznym pozwoliła mi na poszerzenie wiedzy i zdobycie szerokiego doświadczenia zawodowego. Jednocześnie miałam możliwość pracować naukowo i prowadzić zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego i Wydziału Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum w Bydgoszczy, co zaowocowało uzyskaniem stopnia doktora nauk medycznych w zakresie medycyny. Jestem autorką prac naukowych z dziedziny pediatrii i alergologii oraz prowadzę wykłady i kursy zarówno dla pielęgniarek, jak i lekarzy. Należę do Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Alergologicznego.

Od wielu lat prowadzę prywatną praktykę lekarską, w ramach której proponuję diagnostykę i leczenie chorób wieku dziecięcego (od urodzenia do ukończenia 18 roku życia) oraz diagnostykę i leczenie chorób alergicznych u dzieci i dorosłych.

Bardzo dziękuję moim pacjentom za okazane zaufanie i zapraszam do dalszej współpracy.

Zabiegi

Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva


  

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl