Kontakt

Centrum Medyczne Bieńkowski logo

Adres: ul. Lęborska 7, 85-728 Bydgoszcz
Telefon: +48 (52) 361-69-10
Strona internetowa: www.wbienkowski.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj

O nas

Centrum Medyczne Bieńkowski w Bydgoszczy jest prywatnym zakładem opieki zdrowotnej, zaprojektowanym i wybudowanym jako szpital o profilu zabiegowym spełniającym normy Unii Europejskiej. Przeprowadzane są głównie operacje plastyczne, ale posiadają także oddział chirurgii ogólnej, odział ginekologiczny, ortopedyczny oraz okulistyczny.  

 
Nasz Szpital powstał w roku 2003 stanowiąc kontynuację ponad 11-letniej działalności prowadzonego przeze mnie Gabinetu Chirurgii Plastycznej. Celem utworzenia tak nowoczesnego obiektu było stałe podnoszenie jakości usług. Tym samym spełniamy oczekiwania naszych Pacjentów, którzy chcą i mogą być leczeni przez najlepszych specjalistów w bezpiecznych i komfortowych warunkach w oparciu o najnowszą wiedzę medyczną oraz sprzęt renomowanych firm, zgodnie ze standardami obowiązującymi w Europie. Personel Centrum Medycznego stanowią doświadczeni specjaliści zapewniający najwyższy poziom przeprowadzanych operacji plastycznych. Nasz starannie dobrany zespół pielęgniarski gwarantuje profesjonalną i troskliwą opiekę w miłej atmosferze. 
 
Biorąc pod uwagę główny profil działania, sercem szpitala jest bardzo nowoczesny klimatyzowany blok operacyjny. W jego skład wchodzą dwie sale operacyjne z laminarnym przepływem powietrza, sale przygotowania pacjenta i operatorów, własna sterylizacja oraz sala wybudzeń. Specjalnie zaprojektowana instalacja audiowizualna daje możliwość bezpośredniej dwukierunkowej transmisji obrazu i dźwięku z sal operacyjnych do sali konferencyjnej, gdzie można obserwować przeprowadzanie takich zabiegów, jak odsysanie tkanki tłuszczowej. W naszym szpitalu zajmujemy się przeprowadzaniem takich zabiegów, jak ginekomastia, która wiąże się występowaniem tkanki gruczołowej u mężczyzn. Zabieg usunięcia ginekomastii gruczołowej jest wykonywany w celu usunięcia zmian chorobowych oraz zrekonstruowania prawidłowego wyglądu klatki piersiowej. 
 
Oddział posiada komfortowe sale chorych i salę pooperacyjnego nadzoru, wyposażone w instalację przyzywową personelu, łazienkę, TV i telefon przy łóżku pacjenta. Dysponujemy również luksusową i zaciszną częścią gościnną przeznaczoną zwłaszcza dla pacjentów zamiejscowych i obcokrajowców pragnących w dyskrecji po operacji dłużej pozostać pod naszą opieką, jak również dla osób im towarzyszących. Do dyspozycji naszych Pacjentów jest zamknięty parking. Obiekt jest wyposażony w system kamer zewnętrznych i wewnętrznych, oraz posiada nowoczesny system alarmowy monitorowany przez ochronę. W projekcie szpitala uwzględniono wszelkie udogodnienia architektoniczne dla osób niepełnosprawnych. Zapewniamy Państwu komfortowe warunki pobytu, a przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo usług medycznych, realizowanych przez wysokiej klasy personel i przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu. 
 
Serdecznie zapraszam Państwa do naszego szpitala i życzę pełnej satysfakcji z dokonanego wyboru. . Dzięki oferowanej jakości zabiegów, w rankingu chirurdzy plastyczni opinie cieszymy się wysoką pozycją. 

Dr Wiesław Bieńkowski

Zabiegi

Lipofilling twarzy


Lipofilling piersi


Zabieg liposukcji


Zabieg odmładzający na bazie toksyny botulinowej


Zabieg wygładzająco - wypełniający zmarszczki z wykorzystaniem wypełniacza hialuronowego


Lipofilling


Zabieg z wykorzystaniem implantów Motiva

Media



 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl