Kontakt

BW


Salon Kosmetyczny Beata Wątorowska

Adres:  ul.Tylna 5, 87-300 Brodnica
Telefon: 56 498 32 32 oraz 728 84 75 75
Strona internetowa: salon.kosmetyczny.com.pl
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 8.00-20.00, sobota: 8.00-14.00

Drukuj

O nas

Kosmetyka jest moją pasją już od ponad 20 lat.

Przez wszystkie lata pracy moje starania miały tylko jeden cel- zadowolenie moich klientek i klientów z usług mojego gabinetu. Myślę, że to właśnie można nazwać pasją.

Dzięki takiemu zaangażowaniu w pracę moje starania dostrzeżone zostały nie tylko przez osoby korzystające z usług mojego Salonu.

Na targach Salon Wiosna 2005, otrzymałam wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Super Salon 2004 na Najlepszy Salon Kosmetyczny Roku organizowanym przez branżowe pismo „Salon i Elegancja”. Moje zaangażowanie zauważyły również władze naszego miasta. Podczas toastu noworocznego pod koniec 2005 roku burmistrz Brodnicy Wacław Derlicki wyróżnił mnie nagrodą burmistrza w dziedzinie gospodarki Anno 2005.

W 2007 i kolejnych latach firma Kosmoprof wyłączny dystrybutor kosmetyków Bioline i Selvert Thermal na Polskę, wielokrotnie doceniła moją pracę i przyznała mi nagrody: Primus inter pares 2006 („najlepszy wśród równych gabinet kosmetyczny”) a w kolejnych latach nagrody: „Najlepszy wśród równych” firmy Bioline Jato oraz „Health and Beauty master” firmy Selvert Thermal.

Zostałam również doceniona przez koleżanki i kolegów ze środowiska kosmetycznego. Spotkało mnie ogromne wyróżnienie, w 2009 zostałam wybrana Prezesem stowarzyszenia kosmetycznego, którym jestem do chwili obecnej.

Aby skontrolować i potwierdzić jakość usług naszego Salonu poddałyśmy się procesowi certyfikacji przeprowadzanemu przez komisję ze Stowarzyszenie na rzecz rozwoju kosmetologii „Przyjazna Kosmetyka”. Pomyślnie przeszliśmy proces certyfikacji i uzyskaliśmy Certyfikat jakości „Przyjazna Kosmetyka” czego potwierdzeniem było wręczenie 8 września 2012 w Warszawie certyfikatu mojemu Salonowi.

Dysponujemy 6 klimatyzowanymi gabinetami zabiegowymi, 2. stanowiskami manicure oraz pedicure. Wszystkie narzędzia używane podczas naszych zabiegów są jednorazowe lub sterylizowane w posiadanym przez nas autoklawie (sterylizatorze).  Do Państwa dyspozycji jest wysoko wykwalifikowany personel, który cały czas rozwija swoją wiedzę i umiejętności oraz najwyższej klasy sprzęt i najnowocześniejsze zabiegi z zakresu kosmetyki i kosmetologii.

Mam nadzieję, że starania i wysiłki jakie poczyniłam podczas dostosowywania gabinetu pod potrzeby kosmetyki znajdą odzwierciedlenie w zadowoleniu i satysfakcji moich Klientek oraz Klientów.

Zapraszam do skorzystania z szerokiej oferty usług świadczonych w moim gabinecie.

Zarówno ja jak i moje pracownice staramy się aby Państwa pobyt uczynić jak najmilszym i cieszymy się gdy przychodzicie do nas Państwo ponownie.

Oczekuję Twojej wizyty w moim gabinecie „…bo piękno jest w Tobie”!

Beata Wątorowska
kosmetolog

Zabiegi

Zabieg rozjaśniający na twarz SkinMedica


Zabieg witaminowy SkinMedica


Zabieg odświeżający Epionce


Zabieg oczyszczający Epionce


Zabieg regenerujący Epionce


Zabieg rozjaśniający Epionce


Peeling Sal-e & Mal-e Epionce


Zabieg MicroPen Epionce


Zabieg mikrodermabrazji kryształowej


Karboksyterapia


Depilacja laserowa


Media


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl