Kontakt

 logoZdrowe Stopy

Adres: ul. Kazimierza Wielkiego 77 , 50-077 Wrocław; ul. Krupnicza 4 , 45-013 Opole   
Telefon: 071 793 70 77 
Strona internetowa: www.zdrowe-stopy.com 
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
Czynne:
Pon.-Pt.: 8:00 - 20:00
Sobota: 10:00 - 15:00 

 

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.

Drukuj


 
Adres: ul. Krupnicza 4 , 45-013 Opole
Telefon: 077 409 00 42 
Strona internetowa: www.zdrowe-stopy.com
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Czynne:
Pon.-Pt.: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 15:00

 
Drukuj

O nas

Gabinet Zdrowe Stopy Garbowska to przodujący salon zajmujący się specjalistyczną pielęgnacją stóp. Naszym celem jest zapewnienie pomocy pacjentom mającym różnego typu problemy ze stopami – od wrastających paznokci i pękających pięt do grzybic stóp. W tym celu współpracujemy z gronem lekarzy pokrewnych dziedzin. Oferujemy możliwość konsultacji u dermatologów, diabetologów i chirurgów. Jesteśmy jedynym tego typu salonem we Wrocławiu, który wykonuje nakładanie klamer VHO Osthold. Ponadto posiadamy uprawnienia do wykonywania specjalistycznego pedicure u osób chorych na cukrzycę.

Nasz salon działa od 2002 roku, jednak praktykę we Wrocławiu prowadzę już od 2000 roku. Wieloletnia działalność pozwoliła nam na skompletowanie zespołu młodych, ambitnych osób, dla których zawód specjalisty pielęgnacji i leczenia stóp jest prawdziwą pasją.

 Priorytetem działania salonu jest zapewnianie Pacjentom możliwie jak najkrótszego leczenia, które przyniesie trwałe efekty. Dlatego dbamy o najwyższe kompetencje naszych pracowników, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje i poznają najnowsze trendy w leczeniu stóp.

Wszyscy pracownicy gabinetu są członkami Polskiego Towarzystwa Podologicznego. Współpracujemy również z Ogólnopolskim Programem Zdrowe Nogi. Dzięki temu jesteśmy zawsze na bieżąco w zakresie nowości dostępnych na rynku europejskim.

W naszym salonie dysponujemy odpowiednią aparaturą oraz środkami i materiałami opatrunkowymi, dzięki którym możemy skutecznie pomagać osobom cierpiącym na różnego rodzaju schorzenia i choroby stóp. Zajmujemy się zrogowaciałą skóry z głębokimi pęknięciami oraz skórą popękaną i odparzoną od potu, obcinamy również i szlifujemy zrogowaciałą i grubą płytkę paznokciową.

 

Zabiegi

Zabieg laserowy Lunula

Media


 

 
 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl