logoEstablishment Labs posiada ponad 30 lat doświadczenia w zaawansowanej produkcji implantów piersi. Rezultat: Motiva Implant Matrix, które stanowią dziś najbardziej innowacyjne i bezpieczne implanty piersi. 

 

  • szeroka paleta rozmiarów
  • mocna, trwała powłoka
  • wyjątkowa elastyczność (w celu ułatwienia wkładania i mniejszych nacięć)
  • bardzo miękka, stabilna forma żelu (dla optymalnego zachowania kształtu i odczuć)
  • Q Inside Safety Technology - chip identyfikujący implant

 

Innowacja odgrywa kluczową rolę w dziedzinie bezpieczeństwa

-BEZPIECZEŃSTWO POPRZEZ INNOWACJĘ-

 

Motiva Matrix to wynik ulepszonych praktyk wytwarzania implantów, według amerykańskich i europejskich standardów oraz opatentowanych technologii. W dzisiejszych czasach celem innowacji musi być w pierwszej kolejności BEZPIECZEŃSTWO pacjenta. 

 

Motiva Implant Matrix - Przekracza najwyższe standardy jakości! badania

  • jakość medyczna, silikon o możliwości długotrwałej implantacji podlegający kompleksowym testom chemicznym i biologicznym,
  • silikon zaakceptowany przez FDA
  • materiały dostarczane przez cieszącego się najlepszą opinią, największego producenta silikonu w USA
  • wzmożony profil bezpieczeństwa wykazany w testach zgodnych z Kodeksem Aptecznym USA, sprawdzony w testach wysoki poziom czystości oraz kontroli procesu

 

Właściwości reologiczne implantów

Wszystkie implanty Establishment Labs zostały zaprojektowane tak, aby posiadały możliwość wypełnienia trzema różnymi rodzajami żelu o wysokiej lepkości – zgodnie z określonymi założeniami wzoru, które odpowiadają docelowemu wyglądowi pożądanemu przez pacjentkę. Dzięki perfekcyjnym właściwościom reologicznym silikonowych żeli, możliwe jest stałe kontrolowanie ich lepkości oraz elastyczności. Wykorzystywane żele są zgodne ze Specyfikacją dla Protez Piersi przeznaczonych dla Implantologii, zaakceptowaną przez FDA. 

 

Rodzaje powłok zewnętrznych

Powłoki implantów Motiva Implant Matrix® tworzone są w jednym, prostym kroku, przy mniejszej ingerencji. Proces uzyskania powłoki zewnętrznej przeprowadzany jest, dzięki procesowi produkcji Motiva 3D Inversion, bez użycia dodatkowych materiałów obcego pochodzenia.

 

Technologia bezpieczeństwa Q Insidechip

Technologia Bezpieczeństwa Q Inside (pasywny transponder RFID), jest to pierwszy na świecie mikrotransponder zaakceptowany przez FDA do użytku w tkance ludzkiej, jak również jedyne urządzenie tego typu, które posiada znak CE, do wykorzystywania w implantach piersiowych. 

Technologia Bezpieczeństwa Q Inside zapewnia bezpieczną i dokładną identyfikację implantu. Dostęp do danych z implantu mają wyłącznie osoby do tego upoważnione. Dzięki tej technologii, lekarze oraz ich pacjentki mają możliwość uzyskania informacji z zabezpieczonych danych unikalnych dla danego implantu.  W przeciwieństwie do karty produktu czy standardowej gwarancji, które otrzymuje pacjentka przychodząca na zabieg powiększania lub rekonstrukcji piersi, technologia Q Inside nie może się zgubić lub zniszczyć. Wszystko to przyczynia się do maksymalnego zwiększenia bezpieczeństwa. 

 

TrueTissue Technology™ & Ergonomixpacjentka

Implanty   Motiva   Ergonomix™   zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o chirurgach i ich pacjentkach. Chirurdzy plastyczni skarżą się na problemy związane z obracaniem się obecnie używanych implantów anatomicznych. Pacjentki oraz ich partnerzy z kolei, skarżą się na to, że piersi po implantacji są nienaturalne w dotyku i zachowaniu. Zespół Motivy ds. projektowania podjął się wyzwania ponownego zdefniowania tego, czym jest naturalny implant oraz jak powinien on imitować naturalną pierś – wykorzystując najnowsze z dostępnych technologii. Dzięki umiejętnemu zastosowaniu zasad ergonomii uzyskano: Implanty    Motiva    Ergonomix w 100% wypełnione, o kształcie dopasowującym się po implantacji w taki sposób, aby uzyskać naturalny wygląd implantów anatomicznych, minimalizując powikłania. TrueTissue Technology jest połączeniem specjalistycznej, elastycznej powłoki zewnętrznej z elastomeru oraz specjalnych właściwości reologicznych żelu ProgressiveGel Ultima, które – wspólnie z grawitacją – przenoszą maksymalny punkt projekcji do dolnej części piersi w pozycji stojącej. Kiedy pacjentka leży na plecach, implanty zachowają się tak, jak naturalny biust – maksymalny punkt projekcji przeniesie się wówczas bliżej środka piersi. Implanty Motiva Ergonomix wraz z grawitacją dopasowują się do pozycji pacjentki, aby zapewnić bardzo naturalny efekt.

motiva

 

 

Warto przeczytać


 

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl