Epionce na siłownię! Trening na siłowni jest dobry dla ciała i umysłu, ale co ze skórą?

 Chcesz aby Twoja skóra wyglądała pięknie i świeżo nawet po treningu? Polecamy produkty, które Ci w tym pomogą! 

 

Odświeżenie

Użyj Litycznego żelu oczyszczającego Epionce, dzięki któremu pozbędziesz się brudu i potu. Żel pomoże Ci uzyskać świeżość, czystość i uspokoi skórę po treningu - zmniejszy widoczność zaczerwienień. Dodatkowo zwalczy zarazki, które mogą znajdować się na siłowni. 

 

Wypędź niedoskonałości

Nie zapomnij o Toniku oczyszczającym Epionce. Zaraz po skorzystaniu z prysznica, spryskaj tonikiem ciało i twarz. Dzięki temu zapewnisz swojej skórze dodatkową ochronę przed bakteriami i zminimalizujesz niedoskonałości. Tonik przywróci skórze spokój i przyniesie ulgę, a jednocześnie ograniczy błyszczenie się skóry. 

 

Skóra bez skaz! 

Zastosuj Naprawczy krem lityczny Epionce na twarz, klatkę piersiową i plecy. Kwas salicylowy zawarty w kremie pomaga kontrolować poziom łoju, oleju, oczyszcza pory, dzięki czemu zmniejsza widoczne niedoskonałości i zaczerwienienia. 

 

Nawilżenie potrzebne od zaraz! 

Dla uspokojenia i nawilżenia skóry po wysiłku fizycznym zastosuj produkt rewitalizujący od Epionce. Na twarz nanieś odpowiedni do typu swojej cery Rewitalizujący krem lub emulsję, a na ciało nałóż Rewitalizujący balsam. Rewitalizujące produkty łagodzą podrażnienia skóry, intensywnie nawilżają oraz uspokajają skórę po intensywnym wysiłku.

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl