Na co dzień, w praktyce zawodowej, stanowię opiekę podologiczną nad osobami z infekcją grzybiczą paznokci dłoni i stóp. Z roku na rok zauważam, iż problem grzybicy zatacza coraz większy krąg ludzi, a jak podają statystyki, grzybica paznokci występuje już u ponad 10% populacji ogółem. Jeszcze do niedawna mówiło się, iż schorzenie to dotyczy głównie ludzi starszych i schorowanych, jednak obecnie zachorowalność na grzybicę skóry i paznokci występuje w każdym wieku, również u dzieci (kandydoza). Dotychczasowe, popularne terapie z zastosowaniem leków doustnych, mogą powodować w mniejszym lub większym stopniu działanie niepożądane jak niewydolność wątroby czy serca a ich skuteczność kształtuje się na poziomie 60% wyleczenia.

Z wielkim entuzjazmem przyjęłam i wprowadziłam innowacyjną Terapię Laserową Lunula która leczy grzybicę paznokci skutecznie, bez bólu, bez efektów ubocznych. Laser Lunula łącząc w sobie dwie, różnej długości fale, zapewnia działanie grzybobójcze i pobudza proces immunologiczny paznokcia. Badania kliniczne wykazują, że Laser Lunula w 90% przypadków przywraca zdrowe, jasne, ładnie wyglądające paznokcie w zaledwie kilku 12 minutowych zabiegach. A zatem, problem wstydliwy i frustracja pacjentów na zawsze odchodzi w zapomnienie.Aleksandra Adamaszek-Olejak

specjalista Podolog z 19 letnim doświadczeniem

 

Dyplomowana pielęgniarka, Właścicielka Footmedic Podolog.Expert. Podolog z wieloletnim doświadczeniem. Autorka publikacji z zakresu podologii. Wykładowca i szkoleniowiec Wyższej Szkoły im. Józefa Tyszkiewicza w Bielsku-Białej. Współpracuje z Szpitalem Św. Łukasza w Bielsku-Białej u boku wybitnych specjalistów z dziedziny ortopedii. Współpracuje również z poradniami dermatologicznymi, diabetologicznymi i chirurgicznymi. Członek Kongresów i Sympozjów podologicznych polskich i zagranicznych. Członek Polskiego Towarzystwa Podologicznego.


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl