Natalia"100% skuteczności, gwarancja, że klienci na pewno zauważą efekty i będą cieszyć się nimi przez długi czas"- rozmowa z Panią Natalią Giedrojć, kosmetolog z gabinetu Chimera derm, która opowiedziała nam swoje wrażenia na temat pracy z marką Epionce. 

logo

 
Jak długo pracują Państwo na marce Epionce?

Na marce Epionce pracujemy już ok. 1,5 roku.

 

logo


Czyli wystarczająco, aby móc określić już, który z zabiegów najbardziej przypadł klientom do gustu...

W naszym gabinecie najpopularniejszym zabiegiem marki Epionce jest peeling Refresh. Stosujemy go jednorazowo, jako zabieg „bankietowy”, jak również w serii kilku zabiegów.

 

logo


Jakie było Pani pierwsze wrażenie, po przeprowadzonym zabiegu z użyciem produktów Epionce?

Po wykonaniu pierwszego zabiegu Epionce (był to peeling Refresh) pomyślałam, że są to niesamowicie skuteczne produkty, przynoszące natychmiastowe efekty. Reakcja klientki po zakończeniu zabiegu była dowodem na to, że nie tylko na mnie wywarły one tak ogromne wrażenie. Po zabiegu wykonałam delikatny makijaż, który podkreślił wygładzoną i rozświetloną skórę.

 

logo


Czy pamięta Pani jakąś sytuację, w której zabiegi z serii Epionce, okazały się dla klient-a/-ki ratunkiem?

Najbardziej charakterystyczną sytuacją było pojawienie się klientki ze skórą bardzo wrażliwą, ze skłonnością do przebarwień pozapalnych i nierównością na czole, wywołaną niewielkimi zmianami zapalnymi. Klientka wspominała o tym, iż stosowała już wiele innych zabiegów, lecz nic nie przyniosło spektakularnych efektów. Dodatkowo skarżyła się na to, że wiele produktów podrażnia jej skórę i powoduje zaczerwienienie. Wykonałam serię zabiegów Refresh, po której klientka nie wyobraża sobie już, że mogłaby korzystać z innej pielęgnacji. Po pierwszym zabiegu rzeczywiście skóra zaczerwieniła się dość intensywnie, lecz po zastosowaniu Enriched Firming Mask nastąpiło zupełne jej wyciszenie.

 

logo


Czym Pani zdaniem wyróżnia się marka Epionce?

Marka Epionce wyróżnia się 100% skutecznością. Pracując na niej, daje mi ona gwarancję, że klienci na pewno zauważą efekty i będą cieszyć się nimi przez długi czas.

 

logo


Jakie są reakcje klientów, którzy korzystają z zabiegów Epionce?

Reakcja zawsze jest taka sama: zadowolenie i zaskoczenie, że efekty są zauważalne już w momencie, gdy schodzą z fotela zabiegowego.

 

logo


Jak ważna jest odpowiednia kuracja domowa, po wykonaniu zabiegu w gabinecie?

Rola odpowiedniej pielęgnacji domowej jest bardzo istotna, ponieważ pozwala na podtrzymanie efektów zabiegu oraz ich pogłębianie. Staramy się edukować naszych klientów, aby stosowali pielęgnację domową, po to aby  wykonane w gabinecie zabiegi nie stały się jedynie wstępem do uzyskania pięknej i zdrowej skóry.

 

logo


Czy któryś z produktów Epionce wyjątkowo Pani poleca?

Produktami, które szczególnie wywarły na mnie wrażenie to  Medyczny krem barierowy oraz Lityczny żel. To  po ich zastosowaniu zauważam, jak szybko poprawia się kondycja skóry naszych klientów, a ich zadowolenie jest  najlepszą rekomendacją.

 

Dziękuję serdecznie za rozmowę. 

 

 

Chimera derm to profesjonalny gabinet zajmujący się kosmetyką oraz medycyną estetyczną. Został założony w 1997 roku przez Panią Katarzynę Bołądź- kosmetolog z długoletnim stażem i doświadczeniem. Olsztyński gabinet Chimera derm to połączenie profesjonalizmu, nowoczesności i doświadczenia. 

 

logoChimera derm 

Adres: ul. Kopernika 14, 10-512 Olsztyn
Telefon/fax: 89 535 92 42
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Warto przeczytaćKontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl