nataliaO skuteczności i efekcie zabiegów Dermafrac - rozmowa z Panią Natalią Wiśniewską - kosmetolog z Chimera derm, gdzie zabiegi Dermafrac wykonywane są już od 5 lat!

logo

 

 Dlaczego zabiegi Dermafrac znajdują się w Państwa ofercie?

Nasz gabinet stawia na zabiegi, które przynoszą spektakularne efekty, cenimy sobie jakość i skuteczność zabiegu, a Dermafrac to wszystko nam gwarantuje.  

 

logo

 

Czy któryś z zabiegów cieszy się wyjątkowym powodzeniem?

W naszym gabinecie największą popularnością cieszy się zabieg odmładzający z peptydami. 

 

logo

 

Jakie jest Pani zdanie na temat zabiegów Dermafrac?

Dermafrac jest moim ulubionym zabiegiem w gabinecie. Uważam, że jest bardzo skuteczny i dzięki temu, że mamy do wyboru 4 rodzaje ampułkostrzykawek to możemy uporać się z każdym problemem skóry. Jest to alternatywa dla mezoterapii igłowej i laserów frakcyjnych, które wykonuje lekarz. Zabieg nie wyłącza z życia codziennego, ponieważ skóra po terapii światłem led pięknie się wycisza. Dermafrac jest zabiegiem bezpiecznym, ponieważ eliminuje podgrzewanie tkanek i związane z tym możliwe powikłania. Nie dyskryminuje ciemnych i opalonych skór. Nie wymaga zastosowania znieczulenia. Można go wykonać na skórach wrażliwych i naczyniowych, a efekty widać już po pierwszym zabiegu. 

 

logo

 

Czy klienci są zadowoleni z efektów zabiegu Dermafrac, chętnie wracają na ten zabieg?

Moi klienci są bardzo zadowoleni z efektów! Już po pierwszym zabiegu widzą znaczną różnicę i poprawę jakości skóry. Decydują się na całe serie zabiegów, a potem chętnie wracają na kolejne.

 

logo

 

Czy klienci podczas zabiegu skarżą się na ból? Jakie są odczucia klientów podczas zabiegu?

Bardzo rzadko klienci skarżą się na ból przy zabiegu, zdarza się  nawet, że w odczuciach niektórych klientów, Dermafrac jest zabiegiem przyjemnym, ale to wszystko oczywiście kwestia indywidualna. 

 

logo

 

Do kogo skierowane są zabiegi Dermafrac; czy można określić jakiś przedział wiekowy klientów? 

Uważam, że zabieg Dermafrac jest skierowany dla każdego i nie należy określać jakiejś grupy wiekowej kwalfikującej się na zabieg. Przy takiej różnorodności ampułkostrzykawek możemy stworzyć dla każdego indywidualną procedurę zabiegową, która przyniesie oczekiwane efekty i rozwiąże różne problemy skóry, a poszczególne etapy zabiegu to dowód na to, że Dermafrac łączy w sobie 3 nowoczesne technologie, które są idealne dla najbardziej wymagających skór.

 

Dziękuję serdecznie za rozmowę. 

 

 

Chimera derm to profesjonalny gabinet zajmujący się kosmetyką oraz medycyną estetyczną. Został założony w 1997 roku przez Panią Katarzynę Bołądź- kosmetolog z długoletnim stażem i doświadczeniem. Olsztyński gabinet Chimera derm to połączenie profesjonalizmu, nowoczesności i doświadczenia. 

logoChimera derm 

Adres: ul. Kopernika 14, 10-512 Olsztyn
Telefon/fax: 89 535 92 42
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 Film


 

 

 

Warto przeczytaćKontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl