1

 "SkinPen - miłość od pierwszego wrażenia! " - o zabiegu, który pokochały klientki, opowiada kosmetolog Pani Paulina Rybak, z gabinetu Estetiqa. 

 

est

 

Czym jest SkinPen, do czego służy? 

SkinPen to urządzenie do mezoterapii mikroigłowej. Jego technologia oparta jest na stymulacji naturalnego procesu regeneracji skóry. Co możliwe jest, dzięki tworzeniu mikroskopijnej wielkości nakłuć.

est

 

Mówi Pani o nakłuciach, które od razu kojarzą nam się z igłą, bólem i krwią...

Klienci przed zabiegiem rzeczywiście mogą niepokoić się, czy być pełni obaw co do przebiegu zabiegu. Jednak ich strach mija już na początku zabiegu, kiedy widzą, że SkinPen to urządzenie, przypominające długopis, który posiada 12 mikroskopijnych igieł, które na prawdę są malutkie. Podczas zabiegu możliwe jest regulowanie głębokości nakłuć, dlatego też mogę dopasowywać igiełki do obszaru , który poddany jest nakłuciom, dzięki czemu miejsca bardziej tkliwe na ból traktuje się płytszymi nakłuciami. Sam zabieg przebiega bardzo sprawnie.

est

 

Nasuwa się kolejne pytanie, czy taki zabieg jest bezpieczny?

Oczywiście! Zabieg jest w pełni bezpieczny, dzięki zastosowaniu jednorazowych, sterylnych końcówek. Każdy klient może być pewny, że igiełki, którymi nakłuwana jest jego skóra są nowe, przeznaczone specjalnie dla niego. 

est

 

Jakie są wskazania do takiego zabiegu, w czym może nam pomóc?

Zabieg polecany jest osobom, ze skórą dojrzałą, ponieważ pomaga w redukcji i hamowaniu oznak starzenia. Także zachęcam wszystkie osoby borykające się z problemem przebarwień, blizn, rozstępów czy blizn potrądzikowych. Zabieg ten, naprawdę przyniesie wspaniałe efekty, każdemu, kto pragnie poprawy wyglądu, gęstości, elastyczności skóry. 

est

 

Ile zabiegów musi być wykonanych, aby zobaczyć pozytywne rezultaty? 

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednak najskuteczniejsze rezultaty osiągamy wykonując od 3 do 5 zabiegów w odstępie dwutygodniowym. Zaleca się wykonanie pełnych serii, dwa razy w ciągu roku, celem spektakularnego efektu!

est

 

Jak wygląda skóra chwilę po zabiegu? 

Bezpośrednio po zabiegu, klient może odczuwać lekkie pieczenie, podrażnienie, skóra jest zaczerwieniona. Ważne jest by stosować zalecaną kurację domową. Kilka dni po zabiegu skóra może się łuszczyć, jednak już po około 5 dniach zauważa się zdecydowaną poprawę wyglądu i kondycji skóry. Po zabiegu można powrócić do codziennych aktywności. 

est

 

Kiedy jest dobry czas na mikronakłuwanie?

Zabieg najlepiej wykonywać wczesną wiosną , wiosną i jesienią.

est

 

Jak na zabieg reagują klienci, jakie są ich opinie i wrażenia?

Klienci zachwyceni są efektami, które uzyskali, dzięki zabiegom z użyciem SkinPena. Przyznają, że momentami odczuwają ból, jednak efekty biorą górę i tym samym zapisują się na kolejne zabiegi mikronakłuwania. Ostatnio klientka opowiadała mi, że znajomi pytają, jaki zabieg miała robiony, gdyż efekty są zaskakujące! W moim gabinecie SkinPen zdecydowanie zdobył już grupę swoich fanów. 

est

 

A gdybym zapytała Panią o własne refleksje na temat SkinPena...

Jestem pod wrażeniem tego urządzenia i zabiegu. Wykonuje się go bardzo szybko i łatwo. Ze SkinPenem pracuje się imponująco, zabieg może być momentami bardziej bolesny, ale trwa to chwilę, a dla takich cudownych efektów warto wytrzymać. Jednym zdaniem podsumowując:  To miłość od pierwszego wrażenia i efektu! 

 

Dziękuję bardzo za rozmowę! 

 

ESTETIQA to miejsce ciepłej i relaksacyjnej atmosfery,
które na kosmetycznej mapie Wielkopolski istnieje już od 4 lat.
To gabinet, który stawia na wysoką jakość i pełen profesjonalizm.
Pani Paulina, która jest właścicielką gabinetu ESTETIQA,
czuwa nad tym by podejście, do każdego klienta
było indywidualne i wyjątkowe. 

 logo

Gabinet Kosmetologii ESTETIQA

ul. Dębińska 54a

62-100 Wągrowiec

tel. 513178027

 

 

 

Warto przeczytaćKontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl