Universal Contour Wrap  zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, oferuje bezpieczną i efektywną metodę utraty centymetrów w niespełna 2 godziny. Wszystko to możliwe jest, dzięki detoksykacji organizmu. 

 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

ciałoDla tych wszystkich, którzy pragną wyszczuplić swoje ciało, zredukować rozstępy i cellulit. Idealny dla ujędrnienia skóry po ciąży. Zabieg ten jest także świetnym rozwiązaniem dla przyszłych panien młodych czy po prostu osób, które na ważnym wydarzeniu, pragną prezentować się szczuplej i piękniej! Universal Contour Wrap może być stosowany w całej serii zabiegów lub jako zabieg bankietowy, gdyż już po pierwszym zabiegu są widoczne efekty. Również polecany jest wszystkim, którzy nie mają czasy na ćwiczenia fizyczne, a marzą by w bikini wyglądać perfekcyjnie. Będzie również świetnym uzupełnieniem w stosowaniu diety, zapewniając detoksykację organizmu. Wbrew pozorom nie jest on skierowany wyłącznie dla kobiet. Również dla mężczyzn okaże się on strzałem w dziesiątkę! 

4 główne działania Universal Contour Wrap to:

  • Detoksykacja
  • Wygładzanie
  • Usprawienie krążenia krwi
  • Wyszczuplanie

 

Jak działa? 

Sekret tkwi w mineralnej mieszaninie. Podczas zabiegu ciało owijane jest bandażami, które nasączone są w unikalnym, bogatym w minerały preparacie, bazującym na glince morskiej. Jego kluczowe składniki to bentonit - odpowiedzialny za oczyszczanie skóry; siarczan magnezu, który wpływa na stymulację metabolizmu skóry i przepływ krwi; chlorek magnezu - przywraca i utrzymuje równowagę komórkową, odpowiedzialny jest za zwalczanie stresu i retencji płynów; chlorek sodu, który odpowiada za detoksykację tkanek, poprawę napięcia skóry oraz tlenek cynku wykazujący właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne. Składniki zawarte w glince, zostają wchłaniane przez skórę, co powoduje proces usuwania toksyn z organizmu. 

bandazePrzed rozpoczęciem zabiegu, specjalista przeprowadza pełny pomiar ciała klienta i tą samą procedurę powtarza po wykonaniu zabiegu. Zabieg polega na owinięciu całego ciała bandażami, nasączonymi w mineralnej mieszaninie. Niezmiernie ważna jest profesjonalna technika nakładania ich. Po owinięciu ciała, klient ubiera specjalny kombinezon i około godziny odpoczywa, czekając na zaskakujące rezultaty zabiegu. W czasie oczekiwania może zostać przeprowadzony dodatkowy zabieg na twarz. 

 GWARANCJA SKUTECZNOŚCI zapewniona! 

Universal Contour Wrap jest naturalną metodą, która daje zapewnienie, że klient uzyska widoczne efekty. Po jednym zabiegu klient dostaje gwarancję pozbycia się minimum 10 cm oraz utrzymania tego efektu minimum 30 dni. W przeciwnym razie, otrzyma darmowy zabieg lub zwrot pieniędzy. Każdy klient otrzymuje indywidualną książeczkę gwarancyjną, w której zanotowane są jego wymiary przed i po zabiegu, dzięki czemu zawsze można sprawdzić skuteczność i efektywność zabiegu.  

 

 Sprawdź gdzie można wykonać zabieg! 

 

 

Film z zabiegu


 

Opinie Ekspertów


http://estetycznie.pl/images/specjalista/Magorzata-Czarnota.jpgKlientki tracą po pierwszym zabiegu od 10 do ponad 20 cm, poprawia się znacznie napięcie skóry przez co grudki cellulitu stają się mniej widoczne. Jedna z moich klientek będących na diecie od ponad 3 lat, zeszczuplała 8,5 kg dopiero po połączeniu  diety z zabiegami bandażowania. czytaj więcej...

 

 

http://estetycznie.pl/images/specjalista/Kinga-Wasilewska.jpg

Rezultaty zabiegu UCW są spektakularne, jest to jedyny znany mi na rynku polskim zabieg oferujący gwarancję na utratę minimum 10 cm podczas pierwszej sesji zabiegowej. Ponadto mam również odgórne zapewnienie, iż efekt ten zostanie utrzymany przez okres 30 dni.  Z mojego doświadczenia wynika, iż maksymalnie satysfakcjonujący rezultat pojawia się po wykonaniu od 3 do 6 zabiegów w serii. czytaj więcej...

 

monika-teodorczakUCW- polecam osobom, które w szybkim czasie chcą się pozbyć zbędnych centymetrów. Efekty zabiegu są natychmiastowe i widoczne gołym okiem. Po zabiegu napięcie i elastyczność skóry są zdecydowanie w lepszej kondycji. UCW gwarantuje utratę (w całkowitym obwodzie ciała) minimum 10 cm , a efekty utrzymują się przez okres 30 dni, co mogę potwierdzić, powołując się  na moje doświadczenie w wykonywaniu tych zabiegów. czytaj więcej...

 

 

Warto przeczytaćKontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl