Przeszczepianie tłuszczu puregraftw chirurgii plastycznej stosuje się od lat. Wcześniejsze problemy polegały na tym, że duża część komórek tłuszczowych obumierała-stąd konieczność wykonywania zabiegów w hiperkorekcji - dużo tłuszczu, duży obrzęk, agresywna technika - następstwem czego były obrzęki i siniaki.

Obecnie w medycynie estetycznej, staramy się dążyć do jak najlepszych efektów. Możemy je uzyskać stosując najlepsze materiały, doskonaląc technikę podania.

Na jakość zastosowanej tkanki tłuszczowej wpływa sposób pobrania: delikatne odpowiednio kalibrowane kaniule, ale przede wszystkim sposób przygotowania - system Puregraft, który składa się  z pojemnika w postaci sterylnego worka z systemem membran. Puregraft pozwala na uzyskanie wysokiej jakości tkanki tłuszczowej ze śladową ilością lipidów i krwinek czerwonych.

Zostało naukowo udowodnione, że system ten w oczyszczaniu tkanki tłuszczowej użytej do przeszczepu  ma przewagę nad innymi sposobami /sedymentacja, odwirowanie/. Pozwala uzyskiwać trwalsze efekty.

Medycyna estetyczna rozwija się w kierunku medycyny regeneracyjnej, dlatego też przeszczep tłuszczu będzie miał coraz większe zastosowanie: nie tylko celem poprawienia objętości, ale też ze względu na możliwość poprawy jakości skóry. My lekarze doskonalimy technikę, a dzięki systemowi Puregraft możemy uzyskać wysokiej jakości produkt - dający świetne efekty, ale i bezpieczeństwo dla pacjenta. Chciałabym wyraźnie podkreślić, że zabieg przeszczepiania tłuszczu wymaga doświadczenia, delikatności i czasu, ale jakość, wydajność i możliwość uzyskania efektów poprzez system Puregraft - ma wyraźną przewagę nad innymi produktami.

Dlatego też będę polecać ten zabieg coraz większej grupie pacjentów!

Grażyna Jóźwiak-Zimińska

dr zimińska

logo

 

GREJS Gabinet Lekarski Medycyny Estetycznej

Adres:  Skwer Kardynała Wyszyńskiego 5/33, 01-015 Warszawa 
Telefon: 662 039 777, 604 752 099

 

 

Warto przeczytać


 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2021 Estetycznie.pl