W tym roku zdecydowałam się na wprowadzenie do oferty swojego gabinetu UCWnowego zabiegu na ciało Universal Contour Wrap, które ma działanie detoksykująco- wyszczuplające. Do tej pory wykonałyśmy już około 40 zabiegów i chciałabym podzielić się naszymi obserwacjami i reakcjami  klientek dotyczących zabiegu Universal Contour Wrap.

Otóż muszę przyznać, że efekty takie jak wygładzenie skóry, ujędrnienie, utrata gwarantowanych cm jest zauważalna już po pierwszym zabiegu przez wszystkie klientki. Większość Pań wykupuje pakiet 3 zabiegów i wykonuje je w odstępach 7-10 dni. Polecam łączenie "bandażowania"  na przykład z drenażem limfatycznym bądź elektrostymulacją. Kilka z moich klientek stosuje suplementy (wyciąg z morwy białej i zielonej kawy) w celu zwiększenia skuteczności kuracji. Nie jestem w stanie ocenić jeszcze działania tych suplementów, natomiast mam przekonanie, że warto prowadzić dietę połączoną z suplementacją w celu detoksykacji organizmu.

Z pewnością nie należy traktować tego zabiegu, jako panaceum na całe zło, nie znikną nam wszystkie zbędne kilogramy jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale z pewnością jest to jeden ze skuteczniejszych zabiegów na ciało.
Klientki tracą po pierwszym zabiegu od 10 do ponad 20 cm, poprawia się znacznie napięcie skóry przez co grudki cellulitu stają się mniej widoczne. Jedna z moich klientek będących na diecie od ponad 3 lat, zeszczuplała 8,5 kg dopiero po połączeniu  diety z zabiegami bandażowania.

Zabieg jest dość pracochłonny, wymaga zapoznania się z techniką nakładania bandaży, ale daje satysfakcję, bo po prostu działa !

Małgorzata Czarnota

Małgorzata Czarnota

 

 

 

 

 

 

Ambasada Urody

 

Ambasada Urody

Adres: ul. Korczak 8c, 62-800 Kalisz
Telefon/fax: 502 157 757

 

 

Warto przeczytaćKontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl