III miejsce w konkursie: "Skuteczny, pewny i efektywny- taki jest mój ulubiony zabieg"

 

Mezoterapia igłowa – cudowny zastrzyk młodości!

mezo

Jeśli mówimy o poprawie wyglądu, regeneracji skóry i próbie zatrzymania upływającego czasu... Niezwykle skutecznym i polecanym w naszym gabinecie zabiegiem jest właśnie zabieg mezoterapii igłowej.

Zabieg możemy stosować niemalże na każdej części ciała. Jednak najbardziej popularne wykonywane są na:

  • twarzy
  • głowie
  • udach

Proces regeneracji skóry działa tutaj dwutorowo. Powstałe w wyniku nakłuć mikrouszkodzenia stają się drogą do przepływu odpowiednich substancji odpowiedzialnych za regenerację oraz odżywienie skóry „od środka”. Kolagen i elastyna które są odpowiedzialne za regenerację skóry poprzez sam proces nakłucia, regenerują, odbudowują i wzmacniają tkankę. Dzięki temu skóra po zabiegu staje się odporniejsza, bardziej napięta i odżywiona a każdy kolejny zabieg działa na korzyść naszego wyglądu.twarz

Pomimo możliwości zastosowania maści znieczulających uważam, że sam zabieg choć nie należy do przyjemnych, a pacjenci mają różną wrażliwość oraz tolerancję na ukłucia igły, to pomimo to z ogromną przyjemnością i satysfakcją obserwujemy wspólnie doskonałe rezultaty.

Zadowolenie naszych pacjentów sprawia, że gościmy ich po kilku miesiącach na kolejnej serii zabiegów.
Polecam gorąco!

 

 

 


Dagmara Rembiszewska
Dagmara Rembiszewska

kosmetolog

 

logo

New Skin Clinic

Adres: ul. Armii Krajowej 38, 81-366 Gdynia
Telefon: 607083803
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl