kinga wasilewskaO zabiegu Universal Contour Wrap opowiada nam Pani Kinga Wasilewska, fizjoterapeutka, która dzięki kilkunastoletniej nauce, pod czujnym okiem dermatologa doktora Artura Markowskiego,  popartej empirycznym zgłębianiem tajników pracy,  zgromadziła zasób wiedzy pozwalający na sprawne, interdyscyplinarne poruszanie się w obszarze remodelingu ciała.

 

 

Dla kogo przeznaczone są zabiegi UCW ?

W moim przekonaniu, zabiegi Universal Contour Wrap, skierowane są głównie dla osób, które propagują, coraz bardziej popularny, styl życia eko. Niestety proekologiczna postawa tylko w umiarkowany sposób wpływa na oddziaływanie otaczającego nas świata na nasz organizm. Każdego roku z pożywieniem, wodą i wdychanym powietrzem przyswajamy od 4-7 kg toksyn. Wobec tak dużych ilości, nasz organizm ma ograniczone możliwości ich usuwania, a nadmiar gromadzi się w naszej tkance podskórnej. Wtórnym, oczywiście pozytywnym i nader wszystko wyczekiwanym przez klientki, efektem zabiegu Universal Contour Wrap, jest rzeźbienie sylwetki poprzez redukcję obwodów. Jestem propagatorem wdrażania zabiegu UCW w terapie, które mają na celu ogólną poprawę kondycji naszego ciała, redukcję cellulitu, wzmocnienie struktur, odpowiadających za jędrność oraz gęstość naszej skóry.

 

Kiedy już wiemy dla kogo odpowiedni jest zabieg UCW, czy mogłaby Pani przedstawić nam jak wygląda  ten zabieg krok po kroku?    

Po przybyciu do gabinetu, w ramach wstępnej konsultacji i kwalifikacji do zabiegu,  proszę klienta o wypełnienie kwestionariusza z karty zabiegowej. Następnie uzupełniam dokumentację, klient jest ważony i mierzony, następnie owijam go ciepłymi bandażami (25-30) nasączonymi glinką genuińską. Gdy bandażowanie dobiegnie końca ubieram go w kombinezon, którego głównym zadaniem jest rozluźnienie i utrzymanie ciepła przez 60 minut. Po upływie 1h klient jest przeze mnie odwijany, osuszany i mierzony (nie ma potrzeby korzystania z prysznica). Na koniec porównuję wyniki oraz wydaję certyfikat gwarancyjny terapii wraz z dalszymi instrukcjami.

 

A jakie efekty możemy osiągnąć? Wystarczy jeden zabieg czy lepiej skorzystać z całej serii?

Rezultaty zabiegu UCW są spektakularne, jest to jedyny znany mi na rynku polskim zabieg oferujący gwarancję na utratę minimum 10 cm podczas pierwszej sesji zabiegowej. Ponadto mam również odgórne zapewnienie, iż efekt ten zostanie utrzymany przez okres 30 dni.  Z mojego doświadczenia wynika, iż maksymalnie satysfakcjonujący rezultat pojawia się po wykonaniu od 3 do 6 zabiegów w serii. Sumaryczny wynik redukcji obwodów dochodzi wtedy nawet do 60 cm. Cały protokół zabiegowy jest oczywiście dokumentowany zdjęciami, a możliwość wizualnego porównania sylwetki z przed i po serii zabiegów UCW jest najbardziej namacalnym dowodem na efektywność moich działań.

 

 Jakie były Pani pierwsze wrażenia po wykonanym zabiegu?

Bardzo pozytywne. Moja pierwsza klientka była kobietą dojrzałą, aktywną fizycznie, pragnącą wymodelować obszar brzucha i pleców, po pierwszym zabiegu straciła 24 cm. Zadowolenie i uśmiech na jej twarzy- rzecz bezcenna.
Czas, kiedy leżała zawinięta w bandaże, wykorzystała na kontynuację pracy zawodowej metodą online. Ja miałam chwilkę, by napić się wody, bo nie ukrywam, że kilka pierwszych zawijań przyprawiło mnie o zadyszkę.

 

Czym Pani zdaniem Universal Contour Wrap różni się od innych metod body wrappingu?

Universal Contour Wrap łączy w sobie 2 unikalne rozwiązania : naturalną glinkę oraz najlepszą technikę owijania. Zabieg, w niezmienionej formule, jest stosowany na świecie od ponad 20 lat. W dobie innowacyjności jest to główny atrybut potwierdzający jego wyjątkową skuteczność.

 

Jakie są reakcje klientów, którzy skorzystali z zabiegu?

Krótko po zdjęciu bandaży, większość osób cieszy się z możliwości oddychania pełną piersią ;-) Generalnie po zabiegu możemy spodziewać się ogólnego zmęczenia, braku sił witalnych, bólu głowy, uczucia niesmaku w ustach, pozornego odczucia suchości skóry. Wszystkie powyższe dolegliwości są reakcją naszego organizmu na właśnie odbytą detoksykację. Mają charakter krótkoterminowy i przemijający. Zabiegu UCW nie róbmy przed ważnym spotkaniem biznesowym lub prelekcją naukową, nasz organizm nie będzie się w stanie zregenerować i w 100% stawić czoła stresowej sytuacji. Najlepiej gdy zaplanujemy go po pracy, tak by po powrocie, co najwyżej mieć do wykonania podstawowe czynności domowe.

 

 Czy po zabiegu należy stosować jakąś określoną kurację domową?

Gdy poddajemy się pojedynczemu zabiegowi UCW lub serię zabiegów UCW już kończymy. By ciało utrzymać w rewelacyjnej formie mamy do dyspozycji preparaty do pielęgnacji domowej, moim faworytem jest scrub do ciała- skutecznie złuszcza suchą skórę, poprzez usunięcie martwego naskórka, jednocześnie intensywnie ją natłuszczając . Zalecam również zabiegi podtrzymujące uzyskane efekty 1 w miesiącu. Inaczej rzecz wygląda, gdy przychodzimy na zabiegi UCW raz w tygodniu, w ramach zaleconej serii zabiegów, jest kilka rzeczy, których raczej nie powinnyśmy po powrocie do domu robić, a mianowicie, w dniu zabiegu nie zaleca się zażywania gorących kąpieli oraz wykonywania zabiegów kosmetycznych lub fizjoterapeutycznych z użyciem ciepła, a także masaży. Po zdjęciu bandaży, jak już wcześniej wspominiałam, klient nie bierze prysznica, co skutkuje tym, iż na jego skórze pozostaje lekki osad z glinki.  Mniej więcej przez okres 4 dni po zabiegu nie powinniśmy używać preparatów myjących oraz nakładać na ciało żadnych balsamów. Zachowanie to, ma ukryty cel- w ten sposób cały czas będzie kontynuowany proces oczyszczania organizmu, a pijąc do 2 litrów wody dziennie jeszcze go wzmocnimy.

 

A czy istnieją jakieś przeciwwskazania do zabiegu?

Bezwzględnymi przeciwwskazaniami do zabiegu UCW są: rozedma płuc, ciąża, nowotwór, zapalenie żył, przeziębienie oraz stan podgorączkowy. Dla mam naturalnie karmiących swoje maluchy mam dobrą wiadomość- nie jest ono przeciwwskazaniem do tego zabiegu. Dzień przed zabiegiem nie należy golić, depilować nóg, bikini, pach.

 

A czy mogłaby Pani na koniec, podzielić się swoimi refleksjami na temat zabiegu UCW?

Myślę, że zabieg Universal Contour Wrap idealnie wpisuje się w nurt holistycznego modelu pracy nad ciałem. Jest to zabieg, którego może skosztować każda z nas. Możliwość uzyskania efektów na wielu płaszczyznach, pozwala na zastosowanie go zarówno u osób, które poprzez dietę i treningi, ciężko pracują, by zrzucić nadmiar kilogramów, u takich, które regularnie oczyszczają swój organizm z toksyn, jak również u tych Pań, które pragną szybko wrócić do formy z przed ciąży.

 

Serdecznie dziękuję za rozmowę!

 

 

logoFeminarium to miejsce, gdzie prawdziwi specjaliści dbają o to by w klientkach
wyzwalać pewność siebie, siłę w moc swego oddziaływania oraz wiarę w to,
że najlepiej być zadbaną i piękną tylko dla siebie i z tego czerpać satysfakcję.
Dla siebie samych, a nie dla innych. Główna misja Feminarium brzmi:
„W atmosferze luksusu, pracą z pasją, Tworzymy dla Ciebie ponadczasowe piękno”.

Adres: Szosa Chełmińska 84/86, 87-100 Toruń
Telefon: 56/ 621 06 88, +48 793 017 636

 

 

 

Film z zabiegu


 

Warto przeczytać


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl