Ostatnio bardzo modne staje się powiększanie piersi, które ma na celu wyłącznie subtelną zmianę. Zabieg ten zbliżony jest do tradycyjnej procedury powiększania piersi, ale niesie inny efekt - bardzo naturalny wygląd biustu, który jest nieznacznie powiększony, dzięki wykorzystaniu małych implantów. W efekcie piersi nie wyglądają na bardzo duże, jednak w dotyku zyskują na objętości. 

biustGwiazdy, takie jak: Coleen Rooney, Frankie Sandford i Cameron Diaz poddały się nowej procedurze w zakresie powiększania piersi. 

Metoda ta sprawia, że kobieta może poczuć korzyści z ładniej wyglądającego dekoltu, bez efektu sztuczności.  "The mini boob job" sprawia, że czujesz się pewnie, a ludzie nie zauważą, że masz założone implanty. 

Doktor Alex Karidis porozmawiał z nami i przedstawił szczegóły tej metody. Zapytaliśmy, dlaczego  "The mini boob job"  jest obecnie tak modne...

Wszystkim kierują trendy. Lata 80-te, 90-te to okres, kiedy modne były duże, obfite biusty. Obecnie na topie są schludne, mniejsze, ale nadal dobrze wyglądające piersi. Wszystko to wiąże się ze stylem życia, współczesnych kobiet - zauważa Dr Alex Karidis

 "The mini boob job" wykorzystuje podobną procedurę i proces jak w zwykłym powiększaniu piersi. Przy stosunkowo niewielkich implantach, można osiągnąć powiększenie piersi w mniej oczywisty i subtelniejszy sposób. Zazwyczaj powiększa się piersi o jeden rozmiar - wyjaśnia Dr Karidis.

Kto jest najlepszym kandydatem na tego rodzaju zabieg? 

Istnieje wiele powodów, dla których warto zdecydować się na ten zabieg. Dzięki temu wiele kobiet odzyskuje pewność siebie. Pacjenci, którzy zgłaszają się do tego rodzaju zabiegu, według to kobiety, o bardzo płaskiej klatce piersiowej,  które oczekują tylko subtelnej różnicy. To idealny zabieg dla tych, którzy zmieniając wygląd swoich piersi chcą uniknąć efektu zauważalnej transformacji. 

Okres rekonwalescencji w przypadku zastosowania mniejszych implantów może być krótszy. Wyniki najczęściej pożądane i osiągalne są subtelne, mniej widoczne i bardziej naturalne - stwierdza dr Alex Karidis. 

 

 

źródło: www.sofeminine.co.uk

 

Warto przeczytać


 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl