INNOWACYJNA METODA LECZENIA BÓLU POURAZOWEGO I ZWYRODNIENIOWEGO

w CAMI antiaging w Krakowie! 

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE (PRP) I KOMÓRKI MULTIPOTENCJALNE

 

Młody organizm cechuje się dużą zdolnością odbudowy uszkodzonych tkanek. Dlatego w młodym wieku złamane kości czy skaleczenia bardzo szybko się goją. Po ukończeniu 25 roku życia zauważa się pierwsze objawy starzenia się. Wraz z wiekiem możliwości ogólnoustrojowej regeneracji zwalniają, a po okresie menopauzy regulacja odbudowy nie jest możliwa bez dodatkowej pomocy.

Dobrze unaczynione okolice goją się zdecydowanie szybciej, co potwierdzone zostało w szczegółowych badaniach krwi.
Dlaczego tak jest? Krew dostarcza składników, które sterują procesami regeneracji tkanek. Frakcja krwi bogatopłytkowej zawiera około 60 aktywnych białek, które warunkują zarówno rozpoznanie zniszczonych, degenerujących tkanek, jak i stymulację komórek macierzystych do ich odbudowy. 

W celu uzyskania efektu regeneracji niefunkcjonalnych struktur, medycyna światowa od kilku lat stosuje osocze bogatopłytkowe z dodatkiem komórek multipotencjalnych

Płytki krwi uwalniają wiele bioaktywnych białek odpowiedzialnych za pobudzenie makrofagów, macierzystych komórek mezenchymalnych i osteoblastów, które nie tylko usuwają zwyrodniałe i martwe tkanki, ale również pobudzają ich regenerację i procesy gojenia

Obszary zastosowania PRP: ortopedia, medycyna sportowa, stomatologia, laryngologia, neurochirurgia, okulistyka, urologia, gojenie ran, kosmetologia, chirurgia serca, klatki piersiowej i szczękowo-twarzowa.

WSKAZANIA

Schorzenia ortopedyczne:szkielet

- bóle i zmiany zwyrodnieniowe stawów

- bóle kostno-stawowe i zmiany pourazowe

- zespoły bólowe kręgosłupa

- zapalenie torebek stawowych

 

Regeneracja zmian bliznowatych:

- blizny przerastające i przykurczające 

- blizny potrądzikowe

- przewlekłe owrzodzenia skóry 

- stopa cukrzycowe

 

 

 

dr Kazimierz Cieślik
chirurg plastyczny

zdj

 

 

CAMI antiaging

logo

 Cami oferuje pełny zakres leczenia chirurgicznego: operacje w znieczuleniu ogólnym i miejscowym - zmarszczki, odstające małżowiny uszne, korekcja biustu i powłok brzucha, korekcja nosa. Oferuje także leczenie laserami, bezbolesne usuwanie - znamion płaskich i pajączków naczyniowych, blizn potrądzikowych i przerastających, tatuaży i plam barwnikowych, trwałe usuwanie zbędnego owłosienia.

 

Adres: ul. Konecznego 2/4 U, 31-216 Kraków
 Telefon:  +48 12 4206070, +48 601 440 122


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl