W filmach o wampirach, postacie te piły ludzką krew by zachować wieczną młodość. Walka o młodość i urodę trwa nadal...i czasem bywa krwawa:-)  Dużym powodzeniem cieszy się ostatnio, zabieg z zakresu medycyny estetycznej tzw. „wampirzy lifting'', popularny już nie tylko wśród gwiazd... Czy warto, czy jest bezpieczny, jakie efekty daje?

 osocze

Osocze bogatopłytkowe - wskazania:

 - biorewitalizacja skóry twarzy, szyi i dekoltu

- niwelowanie zmarszczek

- regeneracja skóry po innych zabiegach

- walka z łysieniem i słabymi włosami

*Oprócz medycyny estetycznej PRP sprawdza się także od dawna w ortopedii, chirurgii szczękowej, stomatologii, okulistyce, a także ostatnimi czasy w ginekologii estetycznej.

 

Osocze bogatopłytkowe jest preparatem krwiopochodnym, całkowicie naturalnym i bez żadnych obcych dodatków, wykorzystywanym do autologicznej odnowy tkanek (czyli z użyciem czynników pozyskanych z własnego ciała).

PRP zawiera wiele wyspecjalizowanych czynników wzrostu, z których jedne stymulują wzrost matrycy między komórkami, inne indukują wzrost naczyń krwionośnych i podziały komórkowe, jeszcze inne pobudzają wzrost i różnicowanie się komórek oraz wytwarzanie kolagenu lub też wzrost komórek specjalistycznych.

Wszystkie razem, wraz z płytkami krwi prowadzą do szybkiego i skutecznego odmłodzenia i regeneracji: od poziomu komórek i włókien tworzących strukturę tkanek aż po unaczynienie.

Zabieg jest całkowicie bezpieczny i wyklucza możliwość jakiejkolwiek alergii lub uczulenia, gdyż podawany jest nam w trakcie zabiegu nasz własny „naturalny materiał”.

Jak wygląda zabieg?

 Lekarz pobiera krew z ręki do specjalnych próbówek, które następnie umieszczone zostają w wirówce, która w trakcie odwirowywania oddziela osocze od płytek krwi. Następnie osocze pobierane jest do strzykawek i pacjent zostaje ostrzyknięty klasyczną metodą mezoterapii. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest zaczerwieniona, może wystąpić delikatny obrzęk, zdarzyć się może krwiak bądź siniak. Na drugi dzień możemy wrócić do codziennych czynności a także nałożyć makijaż. Najlepsze rezultaty otrzymamy stosując serię 3 zabiegów (jednakże ilość ta może być zmienna i jest dobierana przez lekarza indywidualnie do potrzeb skóry).

Czas zabiegu: 40-60 minut. 

Efektów tego zabiegu nie oczekujmy od razu…. pojawią się one stopniowo po okresie 2-3 miesięcy. Skóra promienieje, widoczne jest zwiększone napięcie, regeneracja, spłycenie drobnych blizn i zniwelowanie przebarwień...nasza skóra zaczyna nabierać młodzieńczego wyglądu:-)

 

 

 

 

 

 

Ewa Król - Galimurka

Kosmetolog

 

 

 

logo

Instytut Luisa

Adres: ul. Hanki Ordonówny 3 A, 41-200 Sosnowiec
Telefon: 791-11-46-45
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa: www.instytutluisa.pl

 

            


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl