Zabieg Universal Contour Wrap, polecam osobom, które w szybkim czasie chcą się pozbyć zbędnych centymetrów. Efekty zabiegu są natychmiastowe i widoczne gołym okiem - o zabiegu UCW pisze fizjoterapeutka - Pani Monika Teodorczak.

 

ucwJak wygląda zabieg? 

Zabieg polega na owinięciu całego ciała bandażami, które przed nałożeniem nasączone są specjalną glinką - mieszaniną bogatą w minerały. Bardzo duże znaczenie ma sposób ich nakładania, liczy się umiejętność, doświadczenie i odpowiednia technika. Po zabandażowaniu, klient ubierany jest w specjalny kombinezon i leży w nim 60 minut, dzięki czemu wzmacniamy  działanie zabiegu. Następuje modelowanie i detoksykacja organizmu. 

Przed zabiegiem klient mierzony jest w 18 miejscach w obwodzie ciała. Po zdjęciu bandaży, pomiary odbywają się ponownie. Dzięki czemu można zauważyć, że efekty zabiegu są natychmiastowe. 

Zalecenia po zabiegu 

Bezpośrednio po zabiegu przez okres 3 dni nie zalecam stosowania żadnych zabiegów bandażowania. W pielęgnacji domowej polecam stosowanie peelingów oraz preparatów nawilżających i ujędrniających, które posiadają naturalny skład.

Warto wspomnieć, że po zabiegu klient może czuć się zmęczony i ospały, dlatego też nie polecam wykonywania tego zabiegu w dniu, kiedy planujemy ważne wyjście czy wyczerpujące aktywności. 

UCW- polecam osobom, które w szybkim czasie chcą się pozbyć zbędnych centymetrów. Efekty zabiegu są natychmiastowe i widoczne gołym okiem. Po zabiegu napięcie i elastyczność skóry są zdecydowanie w lepszej kondycji. UCW gwarantuje utratę (w całkowitym obwodzie ciała) minimum 10 cm , a efekty utrzymują się przez okres 30 dni, co mogę potwierdzić, powołując się  na moje doświadczenie w wykonywaniu tych zabiegów.  Zalecam wykonanie zabiegu UCW w serii, około 4-5 zabiegów, aby uzyskać satysfakcjonujące rezultaty. 

Część klientów po bandażowaniu odczuwa ogólne zmęczenie, senność, ból głowy, jak również suchość skóry. Jest to efekt pożądany, ponieważ organizm ulega detoksykacji. Należy podkreślić, że w wyniku zabiegu nie tracimy wody. 

Polecam przeprowadzenie zabiegu UCW w połączeniu z zabiegami wspomagającymi odchudzanie, poprawiającymi jędrność i elastyczność skóry oraz redukcję cellulitu.

monika-teodorczak

Monika Teodorczak
Mgr fizjoterapii

 

Feniks Klinika Urody

logo Feniks Klinika UrodyFeniks Klinika Urody to miejsce, które łączy unikalny nastrój z nowoczesnym i bardzo stylowym wyposażeniem gabinetów. W atmosferze pełnej harmonii i piękna oferujemy naszym Klientom profesjonalne rytuały pielęgnacyjne, przeciwstarzeniowe, odmładzające oraz modelujące sylwetkę. Nasz Instytut słynie z w pełni indywidualnych zabiegów, ściśle dopasowanych do typu skóry, jej aktualnego stanu oraz trybu życia.

Adres: ul. Giełdowa 4 lokal U1, 01-211 Warszawa
Telefon: +48 22 412-64-65

 

Warto przeczytaćKontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl