Wiosną potrzebujemy mocnego , pozimowego odżywienia i dotlenienia skóry. Ważne jest również pozbycie się powierzchownych zanieczyszczeń tak, aby skóra odzyskała jednolity i rozświetlony kolor.

W tym celu najczęściej polecam zabieg z FITOMELATONINĄ dr Francescy Ferri.1

Fitomelatonina jest to oleisty ekstrakt bogaty w naturalną melatoninę, wydobywany w specjalnym procesie z roślin: Avena sativa, Salvia officinalis i Achillea millefolium. Czynnie wywiera modulujące działanie na odnowę komórek. Poprawia odporność skóry i rewitalizuje ją poprzez działanie przeciwutleniające, nawilżające i ochronne.

Zabieg polega na intensywnym złuszczeniu skóry za pomocą masażu przy zastosowaniu Lipogelu. Jest stosowany w oczyszczaniu, ponieważ lipodermiczne cząstki usuwają sebum. Są to bardzo intensywne ruchy rozcierające, co doprowadza do silnego przekrwienia skóry. Te Panie, które mają naczynkową skórę, mogą mieć wątpliwości co do zasadności takiego masażu. Okazało się w badaniach, iż preparaty aktywne i przeciwzapalne przenikają wtedy głębiej, co w rezultacie daje efekt wygładzenia i wyraźnego rozjaśnienia cery.

Po kilku minutach, Lipogel zmywamy specjalnie przygotowanym do tego tonikiem, następnie nakładamy SERUM RIGENERANS. Nakładamy je po to, by zoptymalizować korzyści rytuału z Fitomelatoniną, po oczyszczeniu i rewitalizacji.

Na tak przygotowana skórę, ponownie stosujemy Lipogel. Preparat nakładamy zwilżonymi dłońmi. Na tych dwóch, bardzo bogatych substancjach, wykonujemy 20-minutowy masaż relaksacyjny, zwieńczając go nałożeniem cudownej maski algowej. Ten krok powoduje, iż aktywne składniki mają możliwość penetrowania i głębokiego działania aktywizującego bilans komórkowy skóry twarzy.

Zarówno cały zabieg, jak i ta maseczka odnawia, przywraca jędrność i elastyczność, minimalizuje zmarszczki dojrzałej i szczególnie zestresowanej skóry. 

Zabieg FITOMELATONINA polecam każdemu, kto potrzebuje wyciszenia, ujednolicenia i intensywnego zregenerowania skóry przed latem.

Marta Mendel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marta Mendel
kosmetolog

Divia

logoMarta Mendel jest Technikiem usług kosmetycznych, Magistrem kosmetologii i dyplomowaną Kosmetyczką. Ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne w Łodzi z tytułem Technik Usług Kosmetycznych. Jako kosmetyczka dyplomowana ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie medycznym w Bydgoszczy na wydz. Nauk o Zdrowiu. Prowadzi profesjonale szkolenia Vitaco z zakresu mezoterapii bezigłowej, terapii lampami LED, DermaFrac (roller podciśnieniowy) oraz techniki zabiegowe amerykańskiej linii Epionce oraz Agera.

Adres: ul. Bratkowa 11, 31-436 Kraków
Telefon: 12/ 633 77 08, 601 550 407

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl