brwiKochani, chciałabym przedstawić Wam zabieg SecretEyeBrowns. Jest to trójwymiarowa rekonstrukcja i odbudowa brwi.

Dla nas kobiet idealny układ i kształt brwi to podstawa wyglądu. Brwi nadają nam charakteru, podkreślają oprawę pięknych oczu. Jednak natura nie jest sprawiedliwa i niestety nasze brwi są nieregularne, niesymetryczne, z ubytkami. Wymieniać możnaby jeszcze wiele niedoskonałości, ale na szczęście dzisiejsza kosmetyka pozwala nam na uzyskanie idealnych i pięknych łuków brwiowych. Do wyboru mamy zabieg farbowania brwi henną, makijaż permanentny lub zabieg microblading. 

Pomimo takiego wyboru czasem  trudno nam się zdecydować na trwały makijaż permanentny, a z henny jesteśmy niezadowolone. Dlatego zabieg rekonstrukcji i odbudowy brwi SecretEyeBrowns jest idealnym rozwiązaniem dla większości z nas.

 

Zatem dla kogo jest optymalny?

Metoda ta jest idealna dla:

- osób aktywnych, ceniących sobie komfort i wygodę, a przede wszystkim chcących mieć idealny wygląd brwi przez 24 godziny na dobę

- osób chcących nie martwić się o brwi na wakacjach

- osób często będących w podróżach służbowych

- kobiet ceniących sobie nienaganny wygląd  na ważnych uroczystościach

- osób po chemioterapii

- osób z nieciekawym kształtem brwi

- osób po złej regulacji/ epilacji łuku brwiowego

- osób niezdecydowanych na makijaż permanentny 

Zabieg rekonstrukcji i odbudowy jest również świetną alternatywą dla osób myślących o makijażu permanentnym, aby mogły zobaczyć jak zmieni się ich wygląd. 

 

Na czym polega zabieg?

Dzięki tej metodzie możemy stworzyć idealne brwi. Efekt to: piękne, gęste, wodoodporne brwi utrzymujące się nawet do 3 tygodni.  Zabieg składa się z dwóch technik, które można stosować oddzielnie, a także łączyć obie ze sobą. Jest to zabieg trójwymiarowej rekonstrukcji i odbudowy brwi. Pozwala na całkowitą rekonstrukcję lub częściowe uzupełnienie braków włosków w naturalnych brwiach.

 

Na zabieg składają się następujące metody:

- metoda włoskowa – polega na doklejaniu pojedynczych, jedwabnych włosków do włosa naturalnego. Kolor dobieramy do naturalnego odcienia włosków. Technika ta jest idealna dla osób, które posiadają  swoje naturalne brwi, lecz chcą poprawić ich wygląd, zagęścić.

- metoda farbki strukturalnej 3D - polega na dorysowaniu pojedynczych włosków specjalną farbką strukturalną (po nałożeniu tworzy wypukłą linię imitującą włosek brwiowy) w kolorze brwi bezpośrednio na skórze. Ta metoda jest idealna dla osób, które albo nie posiadają brwi lub występuje częściowa utrata włosków.

 

Podsumowując, podstawowe zalety to:

- nieinwazyjna, bezbolesna technika

- naturalny efekt i wygląd brwi

- trwałość metody do 3 tygodni

- metoda SecretEyeBrowns nie ingeruje w naturalny wzrost włosa 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paulina Rybak
kosmetolog

 

 

Gabinet Kosmetologii ESTETIQAlogo

ul. Dębińska 54a

62-100 Wągrowiec

tel. 513178027

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl