DermafracNadchodzi koniec lata.... musimy pamiętać o regularnym odżywianiu skóry całego ciała. A bezwzględnie o skórze twarzy, szyi i dekoltu. W gabinecie stoi i czeka cała gama produktów, przygotowanych do tego, aby wspomagać i chronić nasze cery. 

Moim planem jest stosowanie zdyscyplinowanej pielęgnacji odbudowującej. Na obecną chwilę, proponuję klientom zabieg Dermafrac. Jest to zabieg mocno podstymulowujący procesy odbudowy i naprawy naskórka. Poprzez mikronakłucia wprowadzam odpowiednią substancję, którą chcę poradzić sobie z danym problemem. Zabieg ma niezwykle złożoną i rozbudowaną procedurę, dlatego można ją indywidualnie dopasowywać do potrzeb skóry. Nakłuwanie jest odbierane przez skórę jako impuls stymulujący do przebudowy i regeneracji. Zwiększa zdolność przenikania aktywnych substancji- co dodatkowo wzmacnia efekt. 

W procedurze zabiegowej przewidziana jest również mikrodermabrazja korundowa-bezpyłowa. Jeśli są osoby, które nie chcą pozbawiać się opalenizny, wtedy spokojnie możemy pominąć ten krok oczyszczając skórę Litycznym żelem oczyszczającym z linii Epionce. Doskonale radzi sobie z powierzchownymi nieczystościami i przygotowuje cerę do dalszych działań odbudowujących. W tym przypadku mikronakłuć.

Następnym krokiem jest mój faworyt, czyli fotodynamiczna terapia światłem LED.  Najchętniej wybieram światła czerwone wraz z żółtym. Pierwsze łagodzi podrażnienia i przyspiesza gojenie skóry, drugie wspomaga odbudowę włókien podporowych tj. kolagen i elastyna.

Wszystko to razem, plus Maska ultra kojąca Epionce daje efekt spektakularnego nawilżenia, napięcia i odżywienia skóry twarzy szyi i dekoltu.  

 

Marta Mendel

 

 

 

 

 

 

 

Marta Mendel
kosmetolog

Divia

logoMarta Mendel jest Technikiem usług kosmetycznych, Magistrem kosmetologii i dyplomowaną Kosmetyczką. Ukończyła Policealne Studium Kosmetyczne w Łodzi z tytułem Technik Usług Kosmetycznych. Jako kosmetyczka dyplomowana ukończyła kosmetologię na Uniwersytecie medycznym w Bydgoszczy na wydz. Nauk o Zdrowiu. Prowadzi profesjonale szkolenia Vitaco z zakresu mezoterapii bezigłowej, terapii lampami LED, DermaFrac (roller podciśnieniowy) oraz techniki zabiegowe amerykańskiej linii Epionce oraz Agera.

Adres: ul. Bratkowa 11, 31-436 Kraków
Telefon: 12/ 633 77 08, 601 550 407

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl