Chciałabym przedstawić rewolucyjny zabieg GeneO™, który w moim gabinecie jest absolutnym hitem i ulubionym zabiegiem naszych Pacjentów. 

geneoZabieg GeneO™ łączy w sobie niezwykłą skuteczność, wszechstronność działania, a przy tym przyjemność z zabiegu. Producent urządzenia - firma Pollogen, tak określa urządzenie: „GeneO™ -PRZEŁOMOWA PIELĘGNACJA SKÓRY 3 W 1: Złuszczanie - Wchłanianie – Dotlenianie”. Jest to w największym skrócie idealny opis tego zabiegu. Technologia na ogół wydaje się być prosta, dlatego, że tak na prawdę urządzenie wykorzystuje naturalne procesy zachodzące w skórze, daje im tylko odpowiednie bodźce do dobrego działania. 

 Inspiracją do stworzenia Geneo™ były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Geneo™ wywołuje w organizmie reakcję zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której tlen wysyłany jest do obszaru zabiegowego. Równocześnie, Geneo™ złuszcza skórę za pomocą jednorazowej końcówki ścieralnej, tworząc idealne środowisko do wchłaniania się niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

 Zabieg rozpoczyna się oczywiście dokładnym demakijażem i oczyszczeniem skóry - przygotowaniem do zabiegu. Następnie przeszkolony kosmetolog dobiera odpowiednią kapsułkę Capsugen i żel bogaty w składniki odżywcze. Podczas zabiegu w wyniku kontaktu kapsułki z żelem zachodzi reakcja chemiczna.  Geneo™ inicjuje skuteczne oczyszczanie i złuszczanie skóry. Następnie wytwarza niezliczoną ilość małych bąbelków bogatych w dwutlenek węgla, które delikatnie pękają na powierzchni skóry (bez użycia ultradźwięków). Zachodzi wspomniana już wyżej reakcja zwana „efektem Bohra”, która polega na:

•    Wysyłaniu krwi bogatej w tlen do obszaru zabiegowego skóry

•    Zwiększeniu przepływu krwi w naczyniach włoskowatych

•    Zwiększeniu metabolizmu komórek skóry

Siła nacisku kapsułki na skórę zależy od kosmetologa wykonującego zabieg. W obszarach delikatniejszych, jak okolica oka czy szyja i dekolt oraz u osób z wrażliwszą skórą, nacisk na twarz jest delikatniejszy i złuszczanie mniejsze, natomiast na żuchwie czy na przykład  na czole i u osób „gruboskórnych” przy mocniejszym dociśnięciu urządzenia osiągamy zwiększoną siłę zabiegu.

Nasze Pacjentki uwielbiają zabieg za jego krótki czas, przyjemność i natychmiastowe efekty oraz przede wszystkim sterylność - używanie jednorazowych akcesoriów. Zabieg jest także świetny pod względem współpracy z lekarzem medycyny estetycznej. Dzięki temu, że podczas zabiegu nie są wytwarzane żadne fale radiowe, ultradźwięki czy elektrostymulacje - zabieg geneO™ w ogóle nie koliduje z zabiegami z zakresu medycyny estetycznej - nie powoduje szybszego rozkładu wypełniaczy itp. 

 GeneO™ można wykonywać w dwóch opcjach : NeoBright® i NeoRevive® . Opcja rozjaśniająca NeoBright® zawiera w swoim koktajlu kwasy i substancje , które mają za zadanie maksymalnie rozjaśnienie skóry. Mocne złuszczenie z równoczesnym wprowadzeniem tego koktajlu i dotlenieniem daje naprawdę niesamowite efekty, które Pacjenci widzą od razu po wygojeniu skóry. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, Pacjenci odczuwają także mocny efekt „odświeżenia skóry”.  Opcja odmładzająca NeoRevive® działa silnie odmładzająco i wygładzająco. Oprócz rozświetlenia, Pacjenci obserwują także znaczną poprawę gęstości skóry. Poza skórą osób dojrzałych, wspaniale kwalifikują się także osoby z bliznami potrądzikowymi czy rozstępami. Przeciwwskazania do tego zabiegu są takie same jak do mikrodermabrazji diamentowej. 

 W moim gabinecie Pacjenci, którzy raz spróbowali GeneO™, zawsze zapisują się na kolejny, gdyż kuszą ich wspaniałe efekty, a przy tym przyjemnie spędzony czas. 

 

Kaja Mysłakowska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaja Mysłakowska-Polak
kosmetolog, wizażystka

 

ART & DERM Gabinet Dermatologii , Kosmetologii I Medycyny Estetycznej

logo Art DermART&DERM jest rodzinną firmą składającą się z Gabinetu Dermatologii i Medycyny Estetycznej oraz Studia Wizażu i Kosmetologii. Firma powstała z potrzeby zapewnienia Pacjentom holistycznej pomocy na jak najwyższym poziomie w miłej rodzinnej atmosferze. Jest ona owocem współpracy doświadczonego lekarza medycyny, specjalisty dermatologii I i II stopnia, certyfikowanego lekarza dermatologii estetycznej oraz kosmetologa-linergistki-wizażystki. 

Adres: ul.Grodzka 5B/38, 33-300 Nowy Sącz,
Telefon: 601290021

 

Zobacz film z zabiegu


 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl