Zmarszczki i utrata jędrności skóry potrafią spędzić sen z powiek niejednej z nas. Aby połączyć skuteczną pielęgnację z jednoczesnym relaksem i chwilą luksusowego odprężenia, polecam skorzystać z dobroczynnych właściwości złota.

złota maskaZłoto wykorzystywano w lecznictwie już w starożytności. Stosowane było w formie: płatków, sproszkowanej, a także nalewek. Starożytne księgi podają, że złoto symbolizuje duszę, siłę życiową, jaźń i prawdę. Jest symbolem słońca i nieśmiertelności.

 W 1992 roku francuski archeolog odkrył tajemnicę młodości Egiptu z XIV wieku – maskę z czystego złota. Otóż najpiękniejsza kobieta w starożytnym Egipcie - Królowa Kleopatra miała przydzieloną służącą, która  sporządzała dla niej specjalne maseczki z czystego złota. Nakładając tę maskę co noc utrzymywała piękną twarz przez długie lata.

Współcześni uczeni odkryli, że wokół złota tworzą się młode komórki, które przyspieszają procesy wymiany w skórze. Oprócz tego złoto podtrzymuje osłabione mięśnie i nie pozwala skórze zwiotczeć. Technologia wykonania tego starożytnego zabiegu przez długi czas pozostawała zagadką, aż do dziś. Dzisiejsza Złota maska z 24K złota odkrywa tajemnicę Królowej Egiptu i jest alternatywą dla złotych nici.

W Instytucie Yasumi  przy ulicy Głowackiego w Krakowie oferujemy zabieg pielęgnacyjny twarzy z wykorzystaniem maski wykonanej z 24 karatowego złota. Szlachetne płatki mogą być nakładane na całą twarz lub obszary wymagające szczególnej opieki i uwagi. 

Rytuał rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia i delikatnego złuszczenia martwego naskórka tak, aby nakładana później maska zadziałała głębiej i skuteczniej. Aplikacja preparatu liposomowego przed naniesieniem drogocennych 24 kratowych płatków oraz użycie nanomgły sprawiają, że cząstki złota wnikają w głębokie warstwy skóry, pozostawiając ją odmłodzoną, ujędrnioną i zregenerowaną. 

 Po zabiegu na skórze mamy efekt liftingu, staje się ona  rozświetlona,  wygładzone zostają delikatne bruzdy i zmarszczki, skóra jest idealnie nawilżona, dzięki użytemu w zabiegu kwasowi hialuronowemu,   jest dotleniona a także odżywiona,  spowolniony  zostaje proces starzenia,  zmniejsza się widoczności siatki naczyń krwionośnych oraz śladów po drobnych bliznach, jak również zmniejszają się przebarwienia. 

 Zachęcam do wypróbowania zabiegu z użyciem drogocennej maski, który  pozwoli Państwu poczuć się naprawdę wyjątkowo! 

 

 1

 

 

 

 

 

 

Mariola Wojciechowicz
kosmetolog

 

YASUMI Instytut Zdrowia i Urody

logo YasumiYasumi zostało stworzone z myślą o tych, którzy pragną złapać choć chwilę dla siebie, sprawić sobie odrobinę przyjemności i radości, pozwalając profesjonalnej kadrze Kosmetologów zaopiekować się swoją urodą. Gabinet oferuje zabiegi lecznicze i relaksacyjno-pielęgnacyjne na twarz i ciało, oraz modelowania sylwetki z użyciem najnowszych technologii, klienci mogą zdecydować się na depilację laserową, makijaż permanentny,różnego typu masaże, profesjonalny makijaż, a także istnieje możliwość zorganizowania imprezy zamkniętej.

Adres: Głowackiego 24 LU 5, 30-085 Kraków
Telefon: 535 446 442

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl