hydrafacial Hydrafacial to absolutny bestseller wśród zabiegów kosmetycznych. Polega on na zastosowaniu zintegrowanego systemu, w którego skład wchodzą specjalne końcówki ścierające oraz substancje aktywne, bogate w przeciwutleniacze w połączeniu z próżnią. W efekcie skóra jest dogłębnie oczyszczona i nawilżona.

 

Specjalne końcówki jednorazowe, posiadają spiralny kształt oraz żebrowatą powierzchnię. Dzięki temu sprawiają, że proces eksfoliacji jest łagodny i delikatny. Różny stopień mocy końcówek rozszerza możliwości specjalisty oraz pozwala na wykonywanie zabiegów nie tylko na twarzy, ale również na ciele. Jednocześnie z eksfoliacją, na oczyszczoną skórę, w momencie maksymalnego otwarcia porów, kolejno nanoszone są substancje aktywne zawierające przeciwutleniacze oraz składniki nawilżające, oczyszczające i przeciwzapalne. Aktywne nawilżenie skóry podczas zabiegu wyróżnia HydraFacial od innych metod odnowy wierzchniej warstwy skóry, takich jak peelingi chemiczne czy mikrodermabrazja. Dzięki działaniu próżniowemu  usuwane są produkty eksfoliacji oraz odbywa się dogłębne oczyszczenie porów. Oprócz tego, próżnia stymuluje mikrokrążenie,  procesy metaboliczne w skórze, poprawia koloryt i napięcie, zapewnia drenaż limfatyczny. Regulacja poziomu próżni wpływa na skuteczność oraz bezpieczeństwo zabiegu. Pozwala to na wykonanie procedury u klientów ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień, a nawet z obniżoną jędrnością, bez ograniczeń wiekowych.

 

PRZEBIEG ZABIEGU

1.EKSFOLIACJA

Preparat ACTIV-4  to  wielofunkcyjne serum, które posiada składniki nawilżające, oczyszczające, rozświetlające. Zastosowane jest działanie przeciwutleniaczy. Dzięki hydratacji, intensywnie zmiękcza się wierzchnią warstwę rogową naskórka, powodując bardziej skuteczne oczyszczenie na późniejszych etapach zabiegu, a także przygotowuje skórę do przedostawania się składników aktywnych serum.

2.PEELING

Peellingi GlySal  to zamknięta w ampułce mieszanina kwasu glikolowego i salicylowego. Występuje w 3 wersjach: łagodnej, umiarkowanej i intensywnej.

3.EKSTRAKCJA

Preparat BETA-HD  jest idealny dla skóry tłustej, mieszanej, trądzikowej oraz z hiperpigmentacją.  Sprzyja regulacji sebum. Odnawia naturalną mikroflorę. Działaniem próżniowym oraz mechanicznym idealnie oczyszcza skórę.

4.ANTI-AGE

Serum DermaBuilder to kompleks wielopeptydowy. Zalecane jest jako alternatywa dla toksyny botulinowej.  Wykazuje silne działanie przeciwzmarszczkowe, wygładzające oraz poprawiające elastyczność skóry. Ampułka DermaBuilder to wariant dodatkowy.

5.NAWILŻANIE

Serum Antiox-6 skierowane jest na walkę z wolnymi rodnikami oraz ze szkodliwym wpływem środowiska naturalnego. Nawilża, chroni skórę oraz stymuluje regenerację.

 

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Terapia HydraFacial przeznaczona jest do wszystkich, nawet najwrażliwszych typów skóry. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą pozbyć się zmarszczek, przebarwień lub też mają problemy z nadmierną suchością skóry, niedotlenieniem naskórka albo ich cera wydaje się być pozbawiona blasku. Hydradermabrazja świetnie działa również w przypadku zanieczyszczonej skóry czy uporczywego trądziku. Bardzo dobre efekty przynosi również zastosowanie zabiegu w terapiach łączonych np. z zabiegiem mezoterapii igłowej.

 

PO ZABIEGU

Już po jednym zabiegu obserwujemy widoczne oczyszczenie i poprawę nawilżenia. Natomiast, jeśli interesuje nas uzyskanie długotrwałego efektu terapeutycznego, sugeruje się wykonanie serii 5-6 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu.  

  

bernacka

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Bernacka

kosmetolog

 

Feniks Klinika Urody

logo Feniks Klinika UrodyFeniks Klinika Urody to miejsce, które łączy unikalny nastrój z nowoczesnym i bardzo stylowym wyposażeniem gabinetów. W atmosferze pełnej harmonii i piękna oferujemy naszym Klientom profesjonalne rytuały pielęgnacyjne, przeciwstarzeniowe, odmładzające oraz modelujące sylwetkę. Nasz Instytut słynie z w pełni indywidualnych zabiegów, ściśle dopasowanych do typu skóry, jej aktualnego stanu oraz trybu życia.

Adres: ul. Giełdowa 4 lokal U1, 01-211 Warszawa
Telefon: +48 22 412-64-65

 

Opinie


Szybki, oczyszczający zabieg na twarz! Czuć świeżość, a skóra twarzy promienieje, jednakże zabieg należy powtarzać, żeby efekty były wystarczająco zauważalne. Wytrwałość jest podstawą w dbaniu o wygląd! :)  

Mateusz Maga, uczestnik programu Top Model 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl