Fotostarzenie, wiotka skóra pozbawiona witalności, skóra skłonna do trądziku i blizn potrądzikowych, przebarwienia czy rozstępy są zmorą niejednej kobiety. W naszym Instytucie mamy do zaoferowania dwa zabiegi, które wykonywane naprzemiennie bądź pojedynczo, dają świetne efekty i likwidują zaistniały problem. 

dermapenJednym z nich jest DERMAPEN – czyli wymienny, jednorazowy kartridż wyposażony w molibdenowe igły o grubości 33G, które pozbawione są chromu i niklu, dzięki czemu zabieg można wykonać również u osób uczulonych na te metale. Urządzenie posiada w swojej budowie wydajny silnik pozwalający na pracę z prędkością do 1300 nakłuć na sekundę. Dla każdego pacjenta, głębokość iniekcji (w zakresie od 0,25 mm do 2,5 mm) jest indywidualnie dobrana, co w rezultacie pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu – inaczej niż w przypadku derma-roller’ów. Program pulsujących igieł DERMAPEN™ daje większe bezpieczeństwo oraz znacząco skraca czas powrotu pacjenta do codziennych czynności. Zabiegi, przy użyciu DERMAPEN™, można wykonywać na całej twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach, pośladkach czy skórze głowy, a także w najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust.

Głównym zadaniem urządzenia jest pobudzenie pracy fibroblastów, które dają sygnał kolagenowi i elastynie do odnowy. Skóra staje się bardziej zagęszczona i odżywiona. Każdy zabieg wykonywany jest na indywidualnie dobranej ampułce/koktajlu, w zależności od potrzeb skóry. Pacjenci zauważają efekty już po pierwszym zabiegu. 

Kolejnym polecanym zabiegiem jest ICOONE wykonywany na okolicę dekoltu, szyi, twarzy, konturów ust i oczu. Wykorzystanie 4 głowic, pracujących w programach drenażu, jak i liftingu, dają świetne efekty bez użycia skalpela. Zabieg ten jest skutecznym i nieinwazyjnym rozwiązaniem wielu problemów estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Skóra niezależnie od tego w jakiej jest kondycji, poddana jest odpowiednio dobranym programom, które optymalnie dostosują się do indywidualnych potrzeb pacjenta. 

Efekty zabiegu są następujące: lifting skóry, poprawa owalu twarzy, redukcja złogów tłuszczu na podbródku, redukcja zmarszczek, stymulacja fibroblastów do syntezy elastyny i kolagenu, a także poprawa konturu ust oraz kolorytu skóry. 

 

katarzyna-tloczek

Katarzyna Tłoczek
kosmetolog

 

Instytut Anti-Aging

logoInstytut Anti-Aging Bielsko-Biała to zespół renomowanych gabinetów specjalistycznych oferujących pełen wachlarz usług z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, kosmetologii oraz rehabilitacji medycznej.Sprzęt, którym dysponujemy w naszym Instytucie to gwarancja skutecznych zabiegów likwidacji tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, modelingu twarzy i sylwetki.

Adres: ul. Polarna 15, 43-300 Bielsko-Biała
Telefon: 663 434 003, 600 909 616

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl