źródło: Consensus med Instytut Piękna dr JasiewiczJak zatrzymać młodość wykorzystując naturalną skłonność skóry do regeneracji? System Dermafrac to właściwa metoda. Mikroskopijne igiełki w wytworzonym przez urządzenie podciśnieniu, dostarczają w głąb skóry substancje odżywcze o ściśle określonej lepkości i wielkości cząsteczek. 

Podciśnienie pozwala na wykonywanie drenażu, który wpływa na poprawę mikrokrążenia w skórze, a mikronakłucia stymulują do wzmożonej produkcji kolagenu. 

Mikroigiełki zatrzymują się w precyzyjnie określonym miejscu – ponad naczyniami włosowatymi i tuż powyżej zakończeń nerwów. Dzięki temu zabieg jest bezkrwawy i bezbolesny, a pobudzona do regeneracji skóra wchłania substancje odżywcze szybciej niż zwykle. W zależności od potrzeb pacjenta możemy zastosować serum peptydowe o działaniu przeciwstarzeniowym, roztwór kwasu kojowego o działaniu rozjaśniającym, serum zawierające kwas hialuronowy, które podczas jednej aplikacji poprawia nawilżenie skóry aż piętnastokrotnie, a także roztwór kwasów leczących przewlekły trądzik. Aplikacja serum do głębokich warstw skóry odbywa się za pomocą sterowanej ręcznie, przeznaczonej tylko dla jednego pacjenta, precyzyjnej głowicy – dzięki czemu operator może przez cały czas kontrolować proces wprowadzania substancji odżywczych.

A jeśli chcesz czegoś więcej? Dermafrac wykorzystuje też inne techniki odmładzające – takie jak mikrodermabrazja i terapie światłem LED skutecznie stymulując produkcję kolagenu i elastyny, zwiększając absorpcję produktów i przyspieszając procesy gojenia. 

Efekt poprawy gęstości skóry widoczny jest już po pierwszym zabiegu, a skuteczność Dermafrac porównywana jest do skuteczności delikatnego zabiegu laserem frakcyjnym. Najlepiej stosować oba zabiegi wykorzystując odpowiedź skóry zarówno na bodziec mechaniczny, jak i termiczny.

 

Zabieg DermaFrac w Consensus med Instytut Piękna dr Jasiewicz:

 

Dr Jasiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr Katarzyna Jasiewicz

 

 

 

Consensus med Instytut Piękna dr Jasiewicz

logoConsensus med Instytut Piękna dr Jasiewicz  - od 1999 roku pierwszy gabinet medycyny estetycznej i laserowej w Krakowie. Od wielu lat skutecznie pomagamy zarówno kobietom, jak i mężczyznom, odmieniać swoje życie na lepsze,  piękniejsze i zdrowsze, realizując motto: „Dbaj o siebie. To mądrość, a nie próżność”. Dla mnie i całego zespołu Instytutu Piękna Consensus med ważne jest holistyczne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz wykonywanie zabiegów w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i skuteczność. Nasze metamorfozy to przede wszystkim poszukiwanie harmonii we wszystkim, co robimy. Przywracamy piękno i zdrowie, a równocześnie akceptujemy upływający czas. – mówi założycielka Consensus med, dr Katarzyna Jasiewicz

Adres: Pl. Szczepański 3, I piętro, 31-011 Kraków
Telefon: (+48) 12 422 55 55, 601 33 55 25

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl