Jest na warszawskim Wilanowie miejsce wyjątkowe, w którym spotykają się talent, ciężka praca, technologia i nieprzerwane dążenie do doskonałości. Medycyna estetyczna, chirurgia plastyczna, dermatologia, ginekologia estetyczna, kosmetologia, a przede wszystkim laseroterapia łączą tu swoje ścieżki w jednym celu - wypracowania wzoru na perfekcyjne piękno i podarowanie jego efektów Pacjentom. Klinika Miracki, bo o niej mowa - to 600 m2 luksusu, komfortu i bezpieczeństwa Pacjentów.

Klinika Miracki to jeden z najbardziej rozpoznawalnych brandów w kategorii pełnowymiarowej, wszechstronnej medycyny estetycznej. Wyróżniający się nieprzeciętną troską o zachowanie najwyższych standardów i dynamicznym tempem rozwoju. Dla Pacjentów stanowi synonim dyskrecji i rzetelnego doradztwa. Dla lekarzy - możliwość rozwoju, szkolenia, ciągłe podwyższanie umiejętności.

Piękno - holistycznie do perfekcji
W Klinice Miracki wszechstronność i indywidualne podejście do Pacjenta stanowią podstawę pracy. „Preferujemy wytyczanie własnych dróg i trendów - tłumaczy Krzysztof Miracki, jeden z pierwszych w Polsce certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej, ekspert laseroterapii, który od ośmiu lat wraz z żoną, Kariną Dudek-Miracką współtworzy Klinikę Miracki. I dodaje: - Z uwagą śledzimy nowości na światowym rynku i wybieramy te, które na podstawie naszego doświadczenia i bogatej wiedzy o potrzebach Pacjentów sprawdzą się na polskim rynku i wprowadzą do niego nową jakość. Zależy nam nie na tym, żeby zdobyć nowe urządzenie, ale na tym, żeby dać Pacjentowi nową jakość. Bezpieczniejszą, bardziej skuteczną. Budujemy własne programy terapeutyczne, które pozwalają osiągnąć optymalne efekty poprzez wykorzystanie i łączenie wszystkich dostępnych rozwiązań. Dlatego w naszej ofercie jest tak wiele pakietów łączących laseroterapię z zabiegami iniekcyjnymi czy wysokotechnologiczną kosmetologią.

Technologia - klucz do sukcesu
Medycyna estetyczna jest branżą, która z niezwykłą mocą czerpie z rozwoju nauki. Nie ma skutecznej drogi do budowania kliniki medycyny estetycznej, która nie uwzględniałaby poszerzania usług o nowe rozwiązania technologiczne. Dlatego jesteśmy obecni na wszystkich istotnych kongresach światowych, targach i konferencjach, które prezentują najnowocześniejsze usługi i urządzenia. Weryfikujemy je i wybieramy te, które dają największe szanse na podwyższenie jakości naszej pracy. W efekcie, możemy się pochwalić wyborami, które dają nam rzeczywisty bonus w postaci wzbogacenia portfolio i parku maszynowego o prawdziwe „przeboje”.

Innowacyjny laser PicoSure wyspecjalizowany w usuwaniu tatuaży. Sculpsure - pierwsza nieinwazyjna laserowa metoda efektywnego usuwania tłuszczu. Laserowa liposukcja Triplex - nieposiadająca konkurencji w swojej kategorii i Vaser Lipo - technologia ultrasound pozwalająca na likwidację dużych pakietów tłuszczu. To tylko kilka konkretnych przykładów tego, jak mądrze wybrana technologia buduje pozycję lidera.

Ludzie - wartość bezcenna
Jednak nawet najbardziej innowacyjny laser będzie tylko pustym terminem, jeżeli nie dodamy do niego impulsu w postaci świadomego, profesjonalnego zabiegowca. Dlatego w Klinice Miracki podstawowy kapitał stanowią ludzie. Karina Dudek-Miracka, dyrektor zarządzający kliniki tłumaczy: „Pozostajemy w stanie permanentnej rekrutacji. Wierzymy w ludzi, cenimy ludzi i… potrzebujemy ludzi. Przynajmniej kilka razy w roku dostarczamy naszym Pacjentom nowe urządzenia, wprowadzamy premierowe zabiegi - dlatego wciąż łakniemy fachowców-pasjonatów, którzy chęć rozwoju zawodowego łączą z prawdziwym, szczerym zamiłowaniem do tej branży. Mamy świadomość, że każdy nowy lekarz czy kosmetolog to dla nas zastrzyk wiedzy, dodatkowe spojrzenie i pomysły. To cenimy w naszych ludziach najbardziej i tego od nich zawsze oczekujemy - pasji, zaangażowania, wiedzy. Dlatego też nie wahamy się, kiedy mamy możliwość zabierać lekarzy na międzynarodowe szkolenia i kongresy, a w naszej klinice przynajmniej raz na kilka miesięcy goszczą światowej sławy szkoleniowcy. Jesteśmy w ciągłym ruchu - tropimy nowości rynkowe, rozwijamy umiejętności lekarzy, poszukujemy nowych ludzi o świeżym, rzetelnym spojrzeniu na medycynę estetyczną i jej perspektywy".

Klinika Miracki
Adres: Aleja Wilanowska 67, Warszawa, 02-765
Telefon: +48 605-905-608
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa: klinikamiracki.pl


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl