chimeraGabinet Chimera derm w tym roku będzie obchodził swoje 19 urodziny. Wiele zmieniło się od czasu jego powstania. Na samym początku dla założycielki i właścicielki gabinetu - Katarzyny Bołądź, jednym z najważniejszych zadań było stworzenie charakterystycznej, niepowtarzalnej, niosącej wiele przekazów nazwy salonu. Chimera to niezbyt miłe i nieestetyczne legendarne stworzenie...Ale również chimeryczność to cecha mogąca znaleźć wiele odzwierciedleń w kobiecej naturze i trudnej czasem do „zdyscyplinowania” ludzkiej skórze. Tak więc każdy na swój sposób może w tej nazwie odnaleźć siebie. Po powstaniu niepowtarzalnej nazwy – wszystko wokół zaczęło być innowacyjne. Za dawnych czasów, czyli 19 lat temu nawet jednorazowe rękawiczki czy wizytówka w postaci firmowego długopisu były hitem. I tak do dziś starania i działania właścicielki polegają na obserwacji rynku, wyprzedzaniu trendów lub co najmniej utrzymywaniu się „na fali”.

zespółObecnie w gabinecie pracuje 14 osób. Oferta salonu opiera się na najnowszych osiągnięciach kosmetologii i medycyny estetycznej. Tradycyjne maseczki i oczyszczanie wypierają nowoczesne, bezpieczne i skuteczne peelingi np. Refresh Epionce, zabiegi bardziej inwazyjne i niosące spektakularne efekty jak np. Dermafrac oparty na mikronakłuwaniu z jednoczesnym opatentowanym systemem dyfuzji substancji aktywnych lub najnowszy w gabinecie laser Lunula będący długo oczekiwanym przełomem w terapii problemów paznokci. Oferta nieustannie dostosowywana jest do najnowszych trendów w tej dziedzinie ale najważniejszym z kryteriów wyboru zabiegów są oczekiwania i potrzeby klientów. Dzisiejszy klient gabinetu kosmetycznego jest świadomy swoich potrzeb i wyraźnie je określa. I życzy sobie wyraźnych efektów. Jeżeli je otrzymuje – zostaje wierny na wiele lat.

Personel gabinetu to kosmetyczki, kosmetolodzy, lekarze i recepcjonistki. W ciągu kilkunastu lat w gabinecie zabrakło miejsc dla klientów. Pozostało więc pytanie- zmienić lokal na większy? Czy otworzyć drugi gabinet? Po przemyśleniu strategii rozwoju firmy powstała pierwsza filia gabinetu Chimera derm o nazwie „Klinika dermourody”. Jak nazwa wskazuje miejsce to specjalizuje się w medycynie estetycznej i kosmetyce leczniczej. Klinika działa już od siedmiu lat. Obecnie trwają prace wykończeniowe trzeciego gabinetu o również ścisłej specjalizacji  z dziedziny kosmetologii . Gabinet ten ma rozpocząć działalność od września.

W Gabinecie Chimera derm ważny jest klient, oferta, wnętrze, klimat, ale najcenniejszym ogniwem jest personel. Na przestrzeni lat zespół zmieniał się wielokrotnie. Obecnie w Chimera derm działa zgrany, zaangażowany i lubiący się zespół. Nieustannie prowadzone są wewnętrzne szkolenia z kosmetyki, teorii i praktyki zabiegów, sprzedaży, obsługi klienta. Tylko nieustanny rozwój właściciela i całego personelu gwarantuje pozytywne zmiany. I ważne jest, by lubić swoją pracę, klientów, pracowników..i siebie. Jeżeli tego nie mamy- zawsze możemy nad tym popracować.

Chimera derm 

Adres: ul. Kopernika 14, 10-512 Olsztyn
Telefon/fax: 89 535 92 42
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl