twarzWydaje Ci się, że skoro masz 20 lub 30 lat nie musisz stosować ochrony przeciwstarzeniowej? Nic bardziej mylnego!  Nigdy nie jest za wcześnie, aby włączyć do swojej codziennej pielęgnacji produkty anti-aging. Stosowanie już teraz tego rodzaju produktów może pomóc w zapobieganiu widocznym oznakom starzenia i poprawić ogólny stan zdrowia skóry. 


Dobry początek
Więc od czego zacząć? Od nawilżania! Należy pamiętać, że przesuszona skóra szybciej się starzeje. Większość kremów nawilżających zapewnia pewną dawkę nawilżenia, ale nie radzi sobie z odbudową bariery skóry czy zapobieganiem szkodliwym stanom zapalnym. Warto stosować Intensywny krem odżywczy lub Dermal Repair Crem. dermal repairRównie ważne jest, stosowanie produktu mającego w swojej formule aktywne składniki przeciwzapalne, takiego jak Rewitalizująca emulsja do twarzy. Skutecznie nawilża, rewitalizuje skórę, przyśpiesza i pobudza do działania naturalny proces gojenia, zwiększa elastyczność skóry.  A przecież doskonale wiemy, że gdy skóra jest zdrowa wygląda pięknie! 

Niedoskonałości? Nie, dziękuję!
Produkty z serii litycznej mogą przynieść korzyści Twojej skórze teraz i w przyszłości. Jeśli obecnie borykasz się z trądzikiem,może pomóc w tym odpowiedni do rodzaju Twojej skóry Naprawczy krem lityczny. Zawarte w nim składniki wspomagają odnowę komórek i skutecznie zmniejszają występowanie niedoskonałości. Badania wykazały, że krem ten przyczynia się także do zmniejszenia objawów starzenia się skóry.
 

Wszystko co dobre
Jeśli zastanawialiście się nad użyciem serum, odpowiedź brzmi: tak! Intensywne Serum regenerujące jest kompletnym multiwitaminowym bogactwem dla skóry. Mieszanka roślinnych źródeł, witaminy A, B, C, D i E, pomagaja w prawidłowym funkcjonowaniu skóry. Intensywne Serum chroni barierę skóry, zmniejsza zaczerwienienia i blokuje ataki szkodliwych czynników zewnętrznych. ochrona słoneczna Niezwykle doskonała w swej formule jest Biometa Essential Serum. Wszechstronnie pielęgnuje skórę, pozostawiając ją gładką, nawilżoną i ujędrnioną. 
 

Pamiętaj o ochronie!
Bardzo ważna jest również odpowiednia ochrona słoneczna każdego dnia. Najlepszą profilaktyką w walce ze starzeniem się skóry jest stosowanie filtrów przeciwsłonecznych pod makijaż. Szkodliwe promienie UV, mogą znacząco przyspieszyć proces starzenia. Pod makijaż warto użyć Bazy ochronnej SPF 30. A świetnym jego wykończeniem może okazać się Puder mineralny i Mgiełka kojąca.
 
Pomyśl o schemacie anti-aging już dziś i na długo ciesz się młodą skórą!


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl