Potrzebujesz pomocy w pielęgnacji anti-aging? Szukasz produktów, które okażą się skuteczne?

twarz

Technologia Epionce oparta jest na botanicznej formule, dzięki czemu redukuje i hamuje oznaki starzenia się skóry. Jest więc doskonałym rozwiązaniem w codziennej pielęgnacji anti-aging!

Badania kliniczne wykazały, że Rewitalizujący krem do twarzyNaprawczy krem lityczny nie różnią się działaniem od tych, które zawierają w swoim składzie retinol. Dzięki temu udowodniono, że linia Epionce bazująca wyłącznie na roślinnej formule jest równie skuteczna w zapobieganiu i hamowaniu objaw starzenia. Pomaga redukować przebarwienia, zmarszczki, drobne linie, ujędrnia i uelastycznia skórę - wszystko to możliwe bez podrażnień.  

Intensywne Serum Regenerujące przynosi wiele korzyści anti-aging dla skóry. Serum zostało stworzone tak, by rozwiązywać i likwidować problemy związane ze starzeniem się skóry. Specjalne połączenie witamin A, B, C, D i E sprawia, że następuje redukcja zmarszczek, drobnych linii oraz poprawia się tekstura skóry.  

Najlepszym sposobem na zapobieganie objawom przedwczesnego starzenia się skóry, jest regularne stosowanie ochrony słonecznej. Bez względu na pogodę czy porę roku. Polecamy Mleczko ultraochronne SPF 50. Jest to produkt o wysokiej ochronie przeciwsłonecznej. Przeznaczony do wszystkich typów cer. Zawarty w nim tlenek cynku skutecznie blokuje szkodliwe działanie promieni słonecznych. Perła prerii i len wykazują właściwości przeciwzapalne. Mleczko nie pozostawia białych śladów, jest wodoodporne, można stosować go pod makijaż.

 

Przeczytaj więcej o składnikach produktów Epionce:

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl