Produkty rewitalizujące Epionce to doskonały prezent dla naszych ukochanych mam!

Dlaczego? Ponieważ przynoszą wspaniałe efekty w pielęgnacji dojrzałej skóry!

 

mamaRewitalizujące produkty są ucieleśnieniem filozofii Epionce, pomagają naprawić uszkodzoną barierę ochronną skóry, hamują i redukują szkodliwe stany zapalne, intensywnie nawilżają i odżywiają suchą, zmęczoną cerę.  

Preparaty odnawiające wnikają głęboko w skórę i poprzez dotarcie do właściwych komórek wzmacniają, naprawiają i odbudowują strukturę bariery skóry. Regularne stosowanie tych produktów pozytywnie wpłynie na redukcję drobnych zmarszczek, przebarwień. Zmniejszy się także ilość czynników zapalnych oraz nastąpi wzmocnienie bariery ochronnej skóry. 

Na opakowaniach produktów Epionce z serii rewitalizującej znajdują się specjalne oznaczenia, dzięki którym łatwo można dopasować produkt odpowiednio do rodzaju skóry. Produkt z jedną kropką to najlepsze rozwiązanie dla skóry suchej; z dwoma kropkami –  dla skóry normalnej; z trzema kropkami - dla skóry tłustej. 

rewitalizuje produktyProdukty rewitalizujące Epionce:

Rewitalizujący krem do twarzy

Zawiera zaawansowane składniki, które przywracają skórze miękkość i gładkość. Następuje stymulacja procesów naprawczych, wzmacniana jest bariera ochronna skóry. Krem ten, idealny jest dla cery suchej i wrażliwej, ponieważ łagodzi stany zapalne, łuszczenie i swędzenie. 

Rewitalizująca emulsja do twarzy/Rewitalizująca lekka emulsja do twarzy

Zawiera formułę, która pozwala na skuteczną stymulację procesów naprawczych oraz nawilżenie skóry. Emulsja blokuje szkodliwe czynniki zapalne, które prowadzą do przedwczesnego starzenia się skóry. 

Intensywny krem odżywczy 

To ratunek dla skóry dojrzałej z oznakami fotostarzenia, z tendencją do przesuszania się. Jego substancje aktywne wnikają w głąb skóry. Poprawia się zdolność skóry do zatrzymywania wilgoci, jednocześnie ujędrnia i uelastycznia skórę. Wygładza zmarszczki, cera jest promienna i zdrowsza.  

Intensywne serum regenerujące

To najmłodszy z produktów serii rewitalizującej. Jest najbardziej kompletnym serum multiwitaminowym dostępnym obecnie na rynku. Doskonały do każdego rodzaju skóry. Jest uzupełnieniem dla pozostałych produktów rewitalizujących. 
prezent
Wszystkie z tych produktów zostały poparte badaniami klinicznymi. Stwierdzono ich bezpieczeństwo i skuteczność w procesie redukcji i hamowania oznak starzenia się skóry.  

 

Podaruj mamie z okazji jej Święta coś wyjątkowego, spraw by uśmiech na stałe gościł na jej pięknej, odżywionej i zdrowej twarzy! 

 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl