jesienGdy długi dzień przemienia się w mrok, a liście na drzewach nabierają kolorowych barw wiemy, że nadchodzi jesień, czyli dobry czas na zmiany. Jest to odpowiedni moment by zmodyfikować sposób pielęgnacji swojej skóry.

Postaw na odmłodzenie

Głównym zadaniem skoncentrowanej linii Epionce jest zatrzymanie przewlekłych zapaleń oraz naprawa bariery skóry. Gdy temperatura powietrza spada, skóra traci wilgoć, w efekcie następuje uszkodzenie bariery skóry, a to z kolei prowadzi do powstania widocznych oznak starzenia. Coraz zimniejsze jesienne miesiące są dobrym czasem na skorzystanie z linii produktów nawilżających i odmładzających takich jak: Rewitalizujący krem do twarzy, czy Intensywny krem odżywczy. Preparaty te, zawierają zaawansowane technologicznie składniki, które przenikają w głąb skóry, przyśpieszają naturalny proces gojenia oraz utrzymują odpowiednie nawilżenie.

 Dla zwiększenia efektu najlepiej stosować jeszcze  Intensywne serum regenerujące dwa razy dziennie. To multiwitaminowe serum wzmacnia skórę, chroni przed promieniowaniem UV, działa również odmładzająco, gdyż zwiększa elastyczność skóry oraz redukuje drobne zmarszczki.

Zwrot do oczyszczenia

Jesienią Lityczny żel oczyszczający ustępuje miejsca Delikatnej piance oczyszczającej, która sprawdzi się idealnie na ochładzającą się pogodę. Nadaje się doskonale do mycia całego ciała, gdyż łagodzi zaczerwienienia oraz nawilża suchą skórę. Ten uniwersalny produkt skutecznie usuwa zanieczyszczenia posiadając nieco łagodniejszą formułę niż Lityczny żel oczyszczający. Składniki zawarte w kosmetykach oczyszczających Epionce stymulują komórki skóry do odnowy nie powodując jej zapalenia oraz nadmiernego wysuszenia.

Zafunduj sobie cotygodniowe rozpieszczenie

maskaRaz w tygodniu skorzystaj z Maski ultra kojącej by poprawić kondycję swojej skóry. Ta  nawilżająca maska odżywia suchą skórę oraz poprzez zawarte w niej składniki przeciwzapalne, redukuje zaczerwienienia i przebarwienia. Lipidy barierowe zawarte w masce pomogą wzmocnić strukturę skóry i zwiększyć jej elastyczność.  Już następnego dnia poczujesz, że skóra jest jędrniejsza i gładsza.

Dbaj o całe ciało!

Należy pamiętać o wyjątkowo suchej skórze rąk czy nóg. Połączenie niskiej temperatury powietrza oraz tendencja do gorących kąpieli może przyczyniać się do wysuszania się skóry. Dla odżywienia skóry na ciele zastosuj Silny krem barierowy lub Rewitalizującą emulsję do ciała w zależności od potrzeby nawilżenia skóry.

Produkty Epionce- Rewitalizacja są bardziej skuteczne niż kosmetyki innych marek, ponieważ wnikają one w głąb skóry, nie osiadając tylko na jej powierzchni. Epionce posiada opatentowaną technologię dostarczającą składniki w głąb skóry w celu maksymalnego nawilżenia i odżywienia. W dodatku zawarte w Silnym kremie barierowym olejki eteryczne działają przeciw drobnoustrojom, w związku z czym pomagają odeprzeć choroby, co przydatne jest szczególnie jesienią – w okresie wzmożonych zachorowań na grypę czy przeziębienie.

W celu wyboru najlepszych kosmetyków dla Twojej skóry należy skonsultować się z ekspertem Epionce.

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2023 Estetycznie.pl