Rozjaśnianie skóry systemem MelanoLyte zostało sformułowane, tak aby pomóc zmniejszyć widoczne ciemne plamy na twarzy, dekolcie oraz rękach. Jeśli ten problem dotyczy również Ciebie, poznaj 4 powody, dlaczego to właśnie Epionce okaże się najlepszym rozwiązaniem! 

 

zdj1. Potrzebujesz delikatniejszej alternatywy dla tradycyjnych składników rozjaśniających

Botaniczna formuła systemu MelanoLyte, działając synergistycznie na skórę, zmniejsza widoczne ciemne plamy. Zarówno krem rozjaśniający, jak i serum, są wolne od podrażniających, ostrych składników, takich jak kwas kojowy i hydrochinon. Oznacza to, że nie podrażniają one skóry, dzięki czemu nie musisz rezygnować z korzystania z tych produktów podczas długiej kuracji na przebarwienia. 

 

2. Kończysz cykl kuracji rozjaśniającej, a nie chcesz aby przebarwienia wróciły

MelanoLyte to bezpieczny system, który można stosować również po ostrej kuracji rozjaśniającej. Jeśli właśnie kończysz cykl pielęgnacji rozjaśniającej silnymi składnikami, możesz spokojnie stosować system Epionce. Jest bezpieczny oraz w delikatny sposób pomoże poprawić efekty rozjaśnienia skóry. Utrzyma rezultaty poprzedniej kuracji oraz zapobiegnie powrotom ciemnych plam na skórze.  

 

3. Potrzebujesz prostego schematu

System rozjaśniający MelanoLyte składa się tylko z dwóch produktów, które można łatwo włączyć do regularnego schematu pielęgnacyjnego. Dla jak najlepszych efektów polecamy stosowanie kremu rozjaśniającego MelanoLyte Tx po oczyszczeniu skóry rano i wieczorem. Z kolei serum rozjaśniające nałóż na twarz wieczorem, przed kremem rozjaśniającym. Nie zapominaj również o regularnym stosowaniu ochrony słonecznej nie tylko latem, ale przez cały rok.  

 

4.Szukasz produktu, z którego możesz korzystać przez cały rok

Produkty Melano Epionce oparte są na botanicznej formule, dlatego też nie ma potrzeby rezygnacji z nich w okresie letnim lub po upływie pewnego czasu. System Melano nie powoduje wrażliwości na światło UV lub podrażnień skóry. Oznacza to więc, że długoterminowe stosowanie, przynosi same korzyści, w postaci pięknej skóry bez ciemnych plam. 

 

Skonsultuj stosowanie produktów ze swoim specjalistą. 

 


Kontakt | Jak dodać gabinet? | Artykuły sponsorowane | Reklama

Copyright © 2014-2017 Estetycznie.pl